Чип на Пасат 1.8Т и газов инжекцион

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
bobipepi
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 17 яну 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Чип на Пасат 1.8Т и газов инжекцион

Мнениеот bobipepi » Съб 16 авг 2008 16:07


Колеги, има наистина доста неща по въпроса във форума,но обикновено темата почва да се спами и никаде не се стигна до крайния извод.Въпроса е ако се чипоса такъв автомобил на ГИ - БСМ, има ли проблеми.Идеята е , че чипа надува турбото и ускорява впръскването на горивото и компа на ГИ то ще успее ли да се настрои и да насмогва.Моля за мнения, а не изцепки от типа - газ на такава кола е луда работа и т.н.Благодаря




Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Нед 24 авг 2008 15:00


Вероятно газовия комп ще се ошашка и ще започне да папка повечко - ще иска донастройка :)
До какво налягане мислиш да вдигнеш надува на турбината?


Потребителски аватар
Rakood
Мнения: 95
Регистриран на: Вто 12 юни 2007 20:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Мнениеот Rakood » Пон 25 авг 2008 13:16


Със БСМ няма да работи трябва да дадеш повече пари за качествена уредба все пак караш кола с турбина и на всичко отгоре и чипосана, аз ти препоръчвам Bigas, tartarini или в най лошя случеи EMEGAS като само Bigas ще тръгне почти на 100% (изпитано с точно като твоя случей) а за останалите уредби знам че работят с почти същия софтуер.


injection
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 27 юни 2007 17:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот injection » Пон 25 авг 2008 16:22


Преди 2 седмици пуснах такъв автомобил с Нашата система !!! НИКАКВИ ЯДОВЕ !!!! Чипосана е в Италия ама не си спомням от кой точно ....някаква спец фирма за чипосване !!! Мисля че системите с ВАЛТЕЦИ посто НЯМА КАК ДА СЕ ОПРАВЯТ с чипосване и турбо !! Ще им се застъпят времената за впъсквне и ще изквичат разни грешки по ГИ !


Потребителски аватар
bobipepi
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 17 яну 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobipepi » Нед 31 авг 2008 7:51


попитах в Булавтосервиз където ми сложиха ГИ- то и отговора им беше,че няма проблем да настроят газовия комп след чипосването.


Потребителски аватар
turbogti
Мнения: 130
Регистриран на: Нед 12 мар 2006 1:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Мнениеот turbogti » Нед 31 авг 2008 14:00


bobipepi написа:попитах в Булавтосервиз където ми сложиха ГИ- то и отговора им беше,че няма проблем да настроят газовия комп след чипосването.


:да:


injection
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 27 юни 2007 17:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот injection » Пон 01 сеп 2008 16:52


ще видим !!! с физиката как ще се удурдиса !!!! Валтеците след 12 мс не работят пичове и ще се застъпят времената на съседните цилиндри !!! е ееееееееее в системите БГ всичко става в последващи цикли на двигателя така че ше се ошашка отвсекаде !! УСПЕХ !!!


siso_82
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 11:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Чип на Пасат 1.8Т и газов инжекцион

Мнениеот siso_82 » Нед 25 апр 2010 18:27


някои може ли да помогне сас софт за еммегаз газоя инжекцион



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта