Малко мнения за газоео за Jetta

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Mavrio
Мнения: 25
Регистриран на: Пон 12 апр 2010 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Малко мнения за газоео за Jetta

Мнениеот Mavrio » Вто 13 апр 2010 20:34


Здравейте на всички имам едно запитване да събера малко повечко мнения преди да направя нещо глупаво... :D така де замислих се да слагам газово поради ... финансите ... та така де карам Jetta 1.8 моно инжекция купе 89 та та така де въпроса е тъй като абе не обикалям малко Варна ама не прая и от най големите разходки та има ли смисал да слагам ли или не ?
благодаря на всички




Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: Малко мнения за газоео за Jetta

Мнениеот plamen-roni » Вто 13 апр 2010 20:39


И аз съм пред такава дилема,но ако се реша да слагам ще се интересувам малко повече преди да отида в въпросния сервиз.Какви изпълнения съм виждал,след поставено газово не е истина.А иначе дали има смисъл си решаваш ти,все пак ти знаеш колко км. навърташ на месец.Ако си ходил някъде да проверяваш цени на Агу с монтажа сподели.


rim
Мнения: 216
Регистриран на: Сря 06 юни 2007 22:23
Автомобил: Ford Galaxy
Двигател: 1.9 AFN
Местоположение: Варна

Re: Малко мнения за газоео за Jetta

Мнениеот rim » Вто 13 апр 2010 21:24


Здравеите колеги !Да ви кажа малко цени за газови във Варна и аз все още съм в дилема дали да сложа газово на двигател 1.8 моноинжекция.Ходих в Омега газ над Метро там ми обявиха цена от 480 лева с ръчно превключване защото автоматичното създавало проблеми.Ходих и в сервиза до газостанцията във Възраждане там ми обявиха цена от 430 лева със автоматично превключване но със евросонда и спиране на бензиновата помпа при работа на газ цената става 530 лева но на мене лично ми се ще да сложа ламбда контрол и ТАП тогава цената сигурно ще достигне 800 лева.Успех с избора колеги!


Потребителски аватар
Mavrio
Мнения: 25
Регистриран на: Пон 12 апр 2010 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Малко мнения за газоео за Jetta

Мнениеот Mavrio » Нед 18 апр 2010 21:46


Здрасти :) за сега се навивам щото до колкото разбирам .. от малко по вещи в нещата г/д за година се изплаща газовото ако въртиш много но да кажем,че до месец два ще ви кажа собственото мнение реших на 1 ви да потърся евтиничко и ще ви кажа кое каде как :) и до колко с1м доволен аз :) искам само да питам срещите на форумите кога са? и защо подяволите губя вода след като не тече от никаде :(


theultimate
Мнения: 2139
Регистриран на: Вто 06 ное 2007 20:20
Автомобил: Passat B7
Двигател: CFFB
Местоположение: София

Re: Малко мнения за газоео за Jetta

Мнениеот theultimate » Пон 19 апр 2010 23:57


При тези цени за 10 000км градско се спестява 800-900лв. Т.е ако караш редовно - изплаща се за нула време.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта