Колко пари ще струва с поставянето Голф 3 1.4 ми

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
G-HELL
Мнения: 527
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:58
Автомобил: Golf MKIII
Двигател:
Местоположение: Лясковец, Велико Търново,България

Колко пари ще струва с поставянето Голф 3 1.4 ми

Мнениеот G-HELL » Съб 15 май 2010 18:05


Предварително се извинявам ако има подобна тема защото се опитах да използвам търсачката.... не открих нищо подобно та въпросът ми е следни значи горе-долу колко върви поставянето на една газова уредба за Голф 3 1.4 моно понеже питах в едно сервизче и ми казаха да глася 490лв или 520лв и се зачудих понеже от приятели съм чувал че едва ли щяло да ми излезе повече от 350 лв ама никой не ми поясни за нещо 2-ра ръка ли става на въпрос че да е по евтино или просто тия от тоя сервиз (където и баща ми е слагал газова на Корсата преди 2 години) надуват цените нещо понеже не съм много наясно и за това питам де не че се циганя и и гледам чак толкоз да мина тънко ама знам ли :mrgreen: та от тоя сервиз ми казаха следното - слагали само най-доброто Ловато у-а у-а италинско нам си ко ако съм искал нещо по евтино освен турско някъде да си потърся и некви такива ама те не били слагали други уредби иначе с труда 490 лв а другата 520 нз ква толкоз е разликата от 30 лева хах колкото пък до бутилка значи мен ми трябва малка бутлчица 20 литрова и това да уточня




Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: Колко пари ще струва с поставянето Голф 3 1.4 ми

Мнениеот Winner25 » Съб 15 май 2010 19:18


400лв е поставянето на турска газова уредба с бутилка по избор. За италиански не съм проверявал но цената от 500лв мисля че е нормална.
Само за поставяне(само труд) вземат около 100лв - примерно ако си вземеш газова на старо :)


Потребителски аватар
G-HELL
Мнения: 527
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:58
Автомобил: Golf MKIII
Двигател:
Местоположение: Лясковец, Велико Търново,България

Re: Колко пари ще струва с поставянето Голф 3 1.4 ми

Мнениеот G-HELL » Съб 15 май 2010 19:47


Ами аз ще поразпитам тука в околието на Велико Търново как стоят нещата и ще видя какво ще го правя просто исках да се допитам и тук във форума да знам сега цакат ли ме с пари нещо или съм на далавера иначе баща ми има корса 1.2 моно той 2 години си кара и никви проблеми от тоя сервиз му е сложена където питах но все пак понеже ми звучи малко тъпо туй че един човек е сложил уредба еди си къде заради това и аз да отида там все едно някой понеже е скочил от оня мост дай и аз да отида да скоча :)



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта