къде да сложа ГИ в русе или търново

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот nasko_ruse » Нед 23 май 2010 15:38


здравейте колеги пред дилема съм къде да си сложа газов инжекцион дали да е за по малко пари но в търново или за повече ама да ми е в града русе.тука в русе ми препоръчаха да отида при стоичо при него ще ми излезе 1200лв за търново незнам колко но ще е по малко със сигурност за там пък ми препоръчаха "олимпия газ" не съм се спрял и на марка ГИ даите съвет къде е по добре и дали си струва да ходя чак до търново.Единственото ми притеснение е да не би ако сложа в търново след това да се наложи да ходя някои друг път за донастроики и така нататък и накрая като тегля чертата да се окаже че евтиното излязло скъпо :roll:




Потребителски аватар
Peterman
Мнения: 520
Регистриран на: Съб 05 яну 2008 21:11
Автомобил: passat b6
Двигател: BMP 2000 140 hp - 2006
Местоположение: Русе

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот Peterman » Нед 23 май 2010 20:46


за русе и аз знам Стойчо като най-добър в ГИ-то. За търново ако има някой колега да каже какви са цените.
Аз бих препоръчал да слагаш тук, защото ти е удобно когато искаш да минеш после за каквото и да било в сервиза. :Mr Green Fun


Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот nasko_ruse » Нед 23 май 2010 22:24


то и аз клоня за русе ама ако може да се изкажат хора които са слагали в търново ще е най добре въобще дали си е струвало


Потребителски аватар
KING-T
Мнения: 427
Регистриран на: Пет 13 юли 2007 11:47
Автомобил: VW Bora TDI 90кс
Двигател: AGR 2000г
Местоположение: Русе

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот KING-T » Нед 23 май 2010 23:18


Баща ми сложи преди 2 седмици във Велико Търново,в същия сервиз на голфа си обикновенна газова и е доста доволен за сега.


Потребителски аватар
Lisho
Мнения: 495
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:41
Автомобил:
Двигател:

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот Lisho » Пон 24 май 2010 10:19


Където и да го монтират ГИ ако си оставят ръцете ще имаш големи ядове.
Първо питай поставят ли на твоят модел двигател Timing Advance Processor (TAP)? Настоявай да ти сложат и настроят газовият инжекцион с него.Аз съм с ГИ 4 поколение и ТАП.Уверявам те без такава "джоджавка" колата не върви както трябва.Имах честа да пробвам с ТАП и без него.А също така да видя реалната компютърната графика ("живи" данни) на работата на двигателя с ТАП и без ТАП.От 2000 оборота нагоре без ТАП ме вкарваше в преразход и въпреки корекциите не можаха да се припокрият бензиновата и газовата карта (газовата беше над бензиновата и то доста).Прочети това и това.
Успех


Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот nasko_ruse » Пон 24 май 2010 15:47


мерси колега ще питам


Потребителски аватар
ivo Bocev
Мнения: 118
Регистриран на: Сря 17 мар 2010 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Rousse

Re: къде да сложа ГИ в русе или търново

Мнениеот ivo Bocev » Сря 26 май 2010 16:42


колега аз поставях в търново преди 3 седмици ГИ stilo gas 830лв с бутилка на гумата като уредба съм доволен но като поставяне не много прецапана работа трябва да търся някой да ми измести пълначката пробиха ми дъното при резервната гума с голямо свредло пъхнаха тръбите и се наложи след тях да поставям уплътнители и силикон ако нещо друго те интересува питай



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта