Въпрос за автоматичен превключвател

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Johnny_Brawo
Мнения: 185
Регистриран на: Пет 01 фев 2008 11:54
Автомобил: VW Passat
Двигател: BWA
Местоположение: София-Стара Загора

Въпрос за автоматичен превключвател

Мнениеот Johnny_Brawo » Сря 02 юни 2010 9:31


Здравейте колеги ,
Искам да попитам за един проблем с въпросния превключвател ( копче, за по-кратко ). АГУ-то ми е Ловато , инжекцион и копчето автоматично превключва бензин->газ на еди си колко оборота. Паля Вингаи на бензин. Ето и проблема :
Човърках нещо по колата и ми се наложи да сваля малко пластмаси ,за което трябваше да откача копчето. Всичко наред до момента, в който не го сложих. Винаги досега, като съм давал на контакт си чувах бензиновата помпа а сега - не. Самото копче има 2 диода ( мигащи в началото ) за бензин и газ. Та, давам на контакт - няма помпа, паля - пали по-трудно. Вдигам капака ,стискам маркучите на газта - колата гасне => Паля на газ. Изфорсирвам на еди си колко оборота - копчето цъква, ама само то. Като дам на контакт всички газови реленца щракват. Махам копчето - бензиновата помпа се включва ,пали си на бензин... никакъв помен от газ. Тръгнал съм да сменям копче.
Въпроса ми е ... може ли да е от друго ? В самото копче влизат 4 кабела, ще кача снимки довечера.( Ако това ще помогне с нещо )




Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта