ГИ "емегаз"

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

ГИ "емегаз"

Мнениеот nasko_ruse » Сря 09 юни 2010 9:29


моля за някаква информация за ГИ "емегаз" колеги които са слагали да кажат доволнили са къде са слагали разходът от бензин на газ как се е променил и въобще да споделят личното си мнение доволни недоволни или препоръка за друга марка аз съм се спрял и на тартарини ама 200лв. повече




Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: ГИ "емегаз"

Мнениеот nasko_ruse » Сря 09 юни 2010 21:08


никои ли не е слагал такава газова аиде помагайте


Потребителски аватар
Rakood
Мнения: 95
Регистриран на: Вто 12 юни 2007 20:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: ГИ "емегаз"

Мнениеот Rakood » Чет 10 юни 2010 11:32


Здрасти преди години се занимавах отчасти с АГУ, сложил съм един или два от този тип като не се работеше предимно с тази марка но уредбата ми хареса използваше хубав софтуер но с класическите инжектори не че са лоши но пък и не са хубави. За тартаринито незнам но и двете марки не са много разпространени тук, гледай да не се вържеш за един сервиз щото само те са оторизирани и т.н
Ако искаш съвет за марка, BIGAS, Stefaneli, AG- Zenit. Това беше добро преди години сега има и някакви нови и по евтини но нямам наблюдения
Поне кажи за каква кола, ако е за голфчето 1,6 стават всички без проблеми.


Потребителски аватар
nasko_ruse
Мнения: 132
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: ГИ "емегаз"

Мнениеот nasko_ruse » Чет 10 юни 2010 12:43


ами да колега за голфчето е вече я слагат ще бъде тартарини отначало се съгласих за еммегаз ама след двучасово глождене вкъщи на нервите ми се обадих да слагат тартарини така че вече свърши ще я взема следобед и после като понавъртя малко километри ще се похваля или оплача



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта