какви свешти да си взема за голф 3 1.6

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
stefanbbc
Мнения: 72
Регистриран на: Нед 10 май 2009 10:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: търговиште

какви свешти да си взема за голф 3 1.6

Мнениеот stefanbbc » Пон 14 юни 2010 20:20


Здравейте колеги предварително се извинявам за това ако сам объркал каде да си пусна темата.Вапроса ми е следния от многото исчетени теми за газови системи сам разбрал че е желателно ако се кара само и основно на гас се препоръчва свештите да се подменят от триполюсни със еднополюсни .Ас сам сас триполюсни преди да си туря газовото ама вече сам минал 10 хиляди километра на гас сас тия свешти и мисля да ги сменя вече та искам да ме насочите кам марка еднополюсни свешти от които сте били доволни .Предварително благодаря.




Потребителски аватар
vwfena
Мнения: 1827
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 0:14
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Местоположение: Елин Пелин
Контакти:

Re: какви свешти да си взема за голф 3 1.6

Мнениеот vwfena » Вто 15 юни 2010 9:17


Еми мисля че няма смисъл да сменяш триполюсните с еднополюсни, но щом си решил ето тези ги дават специално за газ Brisk Silver чешки са, като цена са някъде около 4 лв на бройка.Не ти пречи да пробваш :)


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Re: какви свешти да си взема за голф 3 1.6

Мнениеот Winner25 » Вто 15 юни 2010 11:04


vwfena написа:Еми мисля че няма смисъл да сменяш триполюсните с еднополюсни, но щом си решил ето тези ги дават специално за газ Brisk Silver чешки са, като цена са някъде около 4 лв на бройка.Не ти пречи да пробваш :)

Аз пробеах :) Работиха известно време, но не много. Мотора не работеше по различно в сравнение с триполюсните. После си купих нгк, каквито са по каталог за мотора и съм по-доволен :да:


Потребителски аватар
vwfena
Мнения: 1827
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 0:14
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Местоположение: Елин Пелин
Контакти:

Re: какви свешти да си взема за голф 3 1.6

Мнениеот vwfena » Вто 15 юни 2010 12:28


Winner25 написа:
vwfena написа:Еми мисля че няма смисъл да сменяш триполюсните с еднополюсни, но щом си решил ето тези ги дават специално за газ Brisk Silver чешки са, като цена са някъде около 4 лв на бройка.Не ти пречи да пробваш :)

Аз пробеах :) Работиха известно време, но не много. Мотора не работеше по различно в сравнение с триполюсните. После си купих нгк, каквито са по каталог за мотора и съм по-доволен :да:

Да така е и аз съм с някакви триполюсни на беру над 15000 км никакъв проблем.Не съм пробал с едноплюсни.:)
но понеже колегата е решил го насочвам към някакви. :)


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re: какви свешти да си взема за голф 3 1.6

Мнениеот joker » Сря 16 юни 2010 13:19


vwfena написа:Еми мисля че няма смисъл да сменяш триполюсните с еднополюсни, но щом си решил ето тези ги дават специално за газ Brisk Silver чешки са, като цена са някъде около 4 лв на бройка.Не ти пречи да пробваш :)

Лично аз съм ги хвалил и препоръчвал тези свещи,защото само тях използвах повече от 10 години!Но тъй като искам да съм обективен ,откакто последната година 2 комплекта ми отказаха още на 6000-8000 км не поддържам тази марка...явно чехите са си влошили качеството!Минах на NGK....



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта