помогнете --- поло 1,6 класик

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
kikonika
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 15 авг 2010 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: лъки

помогнете --- поло 1,6 класик

Мнениеот kikonika » Нед 15 авг 2010 16:05


имам роло класик 1,6, сложих му газова уредба ловато , :cry: и започнаха проблемите гори та се къса от зареждане до зареждане засичам и по -малко от 11-12/100 не пада Карах я 4 пъти да нмалят разхода намалят го но неможе и да върви всмисъл става мн. бавна. Имали някой с подобен проблем или това е нормално!? :banghead: И още един проблем имам караш на 2-ра например и осещаш как без да натискаш газта педала сам си потъва дава газ !? :063:




Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: помогнете --- поло 1,6 класик

Мнениеот ivo_555 » Нед 15 авг 2010 16:10


Ако това е градско си е нормално, и за педала също, ама то го прави само на бензин нали?


Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: помогнете --- поло 1,6 класик

Мнениеот plamen-roni » Вто 17 авг 2010 23:17


kikonika написа:имам роло класик 1,6, сложих му газова уредба ловато , :cry: и започнаха проблемите гори та се къса от зареждане до зареждане засичам и по -малко от 11-12/100 не пада Карах я 4 пъти да нмалят разхода намалят го но неможе и да върви всмисъл става мн. бавна. Имали някой с подобен проблем или това е нормално!? :banghead: И още един проблем имам караш на 2-ра например и осещаш как без да натискаш газта педала сам си потъва дава газ !? :063:

за газта си е нормален този разход,няма какво да те притеснява,особенно пък ако я караш на къси разстояния



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта