газов инжекцион....търся мнения....

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
borkonikoloff
Мнения: 98
Регистриран на: Чет 14 яну 2010 22:48
Автомобил: vw passat b4
Двигател: 2E 115кс
Местоположение: Русе

газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот borkonikoloff » Нед 29 авг 2010 13:52


колеги...имам малко въпросчета относно газовия инжекцион...имам пасат б4 2.0 115...искам да си сложа инжекцион...от русе съм и се чудя първо къде...а другото някои да пообясни как се държи колата с този вид уредба и какви от съотношение на разхода газ/бензик...мерси предварително




BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот BG_POLICE » Нед 29 авг 2010 17:45


Първо кажи какви пари си приготвил :) Мисля че твоя мотор се държи добре и с обикновена уредба, така че слагайки ГИ ще си супер! Разхода ще ти е някъде около бензиновия може би 10% най-много отгоре! Ако се направи като хората разлика във вървежа не трябва да усещаш или най-много една идея по-малко! А относто къде да монтираш уредба може би мнение трябва да споделят колегите от Русе! Но мисля че не трябва да се изхвърляш за скъпа уредба, защото без проблем колата ще тръгне и с българска ФОБОС, Бардолини и други от този клас! ПОЗДРАВИ :)


Потребителски аватар
StS
Мнения: 2390
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот StS » Нед 29 авг 2010 17:48


BG_POLICE написа:Първо кажи какви пари си приготвил :) Мисля че твоя мотор се държи добре и с обикновена уредба, така че слагайки ГИ ще си супер! Разхода ще ти е някъде около бензиновия може би 10% най-много отгоре! Ако се направи като хората разлика във вървежа не трябва да усещаш или най-много една идея по-малко! А относто къде да монтираш уредба може би мнение трябва да споделят колегите от Русе! Но мисля че не трябва да се изхвърляш за скъпа уредба, защото без проблем колата ще тръгне и с българска ФОБОС, Бардолини и други от този клас! ПОЗДРАВИ :)




Много правилно, и само да се добави и читав майстор това е мн.важно... heavy metal zork


borkonikoloff
Мнения: 98
Регистриран на: Чет 14 яну 2010 22:48
Автомобил: vw passat b4
Двигател: 2E 115кс
Местоположение: Русе

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот borkonikoloff » Нед 29 авг 2010 20:01


еми попринцип съм се навил на инжекцион защото мн хора казват че са доволни от него бил по скъп от обикновено агу няма разлика в горенето и във варвенето...


Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот velinsl » Нед 29 авг 2010 21:40


Не взимай от най-евтиния. После може да се наложи да търсиш места, където да се диагностицира.


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот BG_POLICE » Нед 29 авг 2010 22:03


Търси нещо с добър съпорт и добра гаранция (например ФОБОС дават 2 години или 100 000 километра, което е доста добре!), но както ти е писал колегата и майстора е важен просто трябва да знае какво прави, а не тепърва да се учи на твоята кола!


borkonikoloff
Мнения: 98
Регистриран на: Чет 14 яну 2010 22:48
Автомобил: vw passat b4
Двигател: 2E 115кс
Местоположение: Русе

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот borkonikoloff » Пон 30 авг 2010 17:43


аха ясно...и все пак някой ако е слагал инжекцион в русе и ако е доволен да каже...и разбрах за едно момче дето слагало до товарна гара някъде уредби много доволни всички...чудно...трябва да се провери...


BG_POLICE
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: газов инжекцион....търся мнения....

Мнениеот BG_POLICE » Пон 30 авг 2010 18:09


Пиши като сложиш да споделиш дали си доволен :) Успех при избора на уредба и най-вече на "майстор"!



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта