проблем с газ инжекцион AGcentrum

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
mad_zag
Мнения: 24
Регистриран на: Сря 10 окт 2007 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана
Контакти:

проблем с газ инжекцион AGcentrum

Мнениеот mad_zag » Нед 10 окт 2010 19:41


Здравей те. Имам пасат с 2Е мотор 115 к.с. , Сложих му газов инжекцион AGCentrum , такъв ми предложиха / бил полски /. Първото ми впечатление , много върви , но се оказа че много и харчи , 16л на 100км . Реших 4е няма смисъл и отидох до газ сервиза . Там ми обясниха ,4е това са бързи дюзи и може би за това е такъв разхода . Ми ок , сменете ги с нормални ако трябва , да ама не , къцо магаре на старт ще ме дръпне , правиха някакви настройки и бягай пробай , да по добре е но като позагрее малко и постоя на някое кръстовище , двигателя се чуди дали да угасне или да подкара колата напред . Разхода : между градско с около 90-130 км/ч 10-11 смесено 12-14 л на 100км . Отидох и питах , така ли трябва . Е не , но този автомобил с едновременно впръскване на горивото от четерите дюзи и за това е била най добрата настройка . ДА ДА , но аз така немисля .
Та на въпроса ми , има ли някой да ми каже как да оптимизирам разхода или да го направи и втория ми въпрос е има ли откъде да си закупя адаптера със софта за да си поиграя на проба-грешка да си го направя сам. последното което видях че ми правиха като настройка беше че увеличиха импулса на газовите дюзи .




Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Pet_rov и 26 госта