Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Пон 28 Юли 2014 18:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Изображение Изображение Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие:  Публикувано на: Чет 13 Ное 2008 12:40 

Местожителство: Разград
Има работеща метанстанция в Разград на пътя Русе-Варна, слад като минете Разград (в посока Варна) в дясно на разклона за село Пороище. Намира се на около 500 метра от главния път.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: ъ5 Публикувано на: Чет 25 Дек 2008 22:55 
Аватар

Местожителство: Deutschland
вече има и в Гоце Делчев не знам адреса някакво старо летиште на военните а сега строят и в симитли

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Вто 10 Мар 2009 8:46 
Аватар

Местожителство: Русе
И в Бяла вече има работеща метан станция.Намира се отляво на пътя на изхода за Търново.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Чет 19 Мар 2009 3:36 
Аватар

Местожителство: Кюстендил
Автомобил: VW Mk4
Двигател: AGU-1999
В Кюстендил има 2-ра Метанстанция :wink: На влизане в града от посока софия първата улица в дясно след Бензиностанция ЛУК ОЙЛ на около 500 метра

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Съб 11 Апр 2009 15:38 

Местожителство: varna
Здравейте колеги!Някой случайно да знае, има ли метан станция някъде по пътя Слънчев Бряг - Айтос -Карнобат. Дочух, че имало в Каблешково.ама не е сигурно. Ще пътувам от Варна за Пловдив, но не ми се губи време до Бургас

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 10 Юни 2009 19:46 

Местожителство: Варна
Здравейте!
От декември 2008 има нова метанстанция в Добрич. Намира се на изхода на града в посока Варна. На сайта им има и карта.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 01 Юли 2009 10:03 

Местожителство: Plovdiv
Пич, мерси за усилията които си положил да съставиш списъка!Беше ми много полезен като пътувах към Каварна за Рок Феста.Искам да ти помогна да добавиш още метан станции които съм видял при митарствата си из България.Така например в Пловдив има още 6 метан станции които не си отбелязал и аз ще ти кажа къде са, но с линковете съм зле, така че ако някой от майните иска може да ги добави в последствие.И така:

1.Метан станция №1 - в квартал "Кючук Париж" на кръстовището на Кукленско шосе и улица "Скопие", до механотехникума - срещу сервизи "Бош" и "Пенев";
2.Метан станция №2 - на Асеновградско шосе - под новият бетонен надлез, в непосредствена близост до представителството на Рено;
3.Метан станция №3 - на Лаута, до Чайка фарма - срещу картинг пистата и входа за стадион "Локомотив";
4.Метан станция №4 - в квартал "Христо Смирненски", на Пещерско шосе - след аптечното вдясно, малко преди хирургиите (бившата бензиностанция Барса);
5.Метан станция №5 - на изхода на Пловдив за село Ягодово, отляво на пътя;
6.Метан станция №6 - на изхода на Пловдив за Хасково и Свиленград, вдясно на пътя;
7.Метан станция №7 - в гр. Бяла - Русенско, на входа на града откъм Велико Търново, вдясно на пътя, непосредствено преди завод "Латекс";
8.Метан станция №8 - в село Тополчане, на 20 км след Сливен в посока Бургас.

Засега се сещам за тези.Ако разузная за други ще пиша пак.

Поздрави!!!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Чет 16 Юли 2009 20:59 
Аватар

Местожителство: Русе
миналата събота-11.юли 2009 бях неприятно изненадан когато отидох на горната търновска метанстанция и обяснението-не работим- с неясно бъдеще сме!?! Нищо страшно...отидох и заредих на тази до ТЕЦа...наблизо е.Може ли някой от търновските колеги да хвърли светлина по въпроса,или когато евентоално се разбере бъдеще то им да информира да не ходим повече да зареждаме там.Жалко те по- ми харесваха!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 23 Сеп 2009 11:37 
Аватар

Местожителство: Qmbol
А някой хакер няма ли тука да сложи всички метанстанции на една карта че постоянно си губя бележките къде има и къде няма метан.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Пон 30 Ное 2009 23:08 

Местожителство: pleven
и така позаспала е темата виждам, но искам да я посъбудя със следния въпрос дали има метанстанция във Свищов или околността или Белене а и ако може наистина един списък със всички метанстанции адреси и телефони моля който може и няма работа да го направи :) благодаря и поздрави :)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 02 Дек 2009 23:44 
Аватар

Местожителство: Шумен/Варна
Автомобил: Vento
Двигател: ABS 92g
Колега в Шумен има 2-ра метан станция ето и информация - “Колорадо”, кв. Индустриален до Сердика, Sicom – 1 колонка, тел. 054-861110

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Пон 11 Яну 2010 21:50 
Аватар

Местожителство: sofia
колеги дайте жокер за метан станция в румъния. където и да е.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Вто 12 Яну 2010 11:50 
Аватар

Местожителство: sofia
това са метан станцийте в белград-сърбия и сегед-унгария. в австрия, германия,италия има на всякъде.
белград N 44, 48.695 E 020, 23.640
СЕГЕД N 46,15.580 E 020,07.647
АКО НЯКОЙ КАЖЕ НЕЩО ЗА РУМЪНИЯ ЩЕ ПОМОГНЕ МНОГО!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 13 Яну 2010 18:34 

Местожителство: перник
колеги да питам за метана имам голф 3 1.8 (моно) 90 коня и ми хартчи около 7.50 лева на 100 км , моля кажете нормално ли е това

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Списък на МЕТАН станциите в България Публикувано на: Сря 13 Яну 2010 23:10 
Аватар

Местожителство: Шумен/Варна
Автомобил: Vento
Двигател: ABS 92g
кико пап написа:
колеги да питам за метана имам голф 3 1.8 (моно) 90 коня и ми хартчи около 7.50 лева на 100 км , моля кажете нормално ли е това

Колега питаш дали е нормално ? :shock аз с същия двигател на газ ми харчи около 30 лв. така че направи си сам изводите :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа