Голф 2 не пали на газ

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
IvanCHyZz
Мнения: 61
Регистриран на: Сря 16 юни 2010 18:34
Автомобил: Audi A4 1.9 TDI
Двигател: AHU
Местоположение: Botevgrad

Голф 2 не пали на газ

Мнениеот IvanCHyZz » Вто 11 дек 2012 4:07


Имам следния проблем от г/д седмица неиска да пали студена на газ на бензин я паля и веднага след това прехвьрлям на газ и всичко е ОКдо сега неми се е случвало това мислех си да опитам да и вдигна оборотите малко да отвия кранчетата кажете ми ще има ли смисал или дайте савет...Голфа е 1.6 с руски карбуратор Благодаря ви :)




barbaroscho
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 19 фев 2011 1:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Голф 2 не пали на газ

Мнениеот barbaroscho » Вто 11 дек 2012 4:53


Kolega proveri si markucheto na vakuma na izparitelqt dali e zdravo.Zashtoto az go imah sashtiq problem i go smenih i sega pali!


Потребителски аватар
4i4o-dido
Мнения: 826
Регистриран на: Пет 02 юни 2006 17:40
Автомобил: POLO 1.6 6N
Двигател: AEA 1995
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Голф 2 не пали на газ

Мнениеот 4i4o-dido » Вто 11 дек 2012 7:24


barbaroscho написа:Kolega proveri si markucheto na vakuma na izparitelqt dali e zdravo.Zashtoto az go imah sashtiq problem i go smenih i sega pali!

Ако има проблем с маркучлето няма да има и стабилен ПХ. Защо си мъчите колите зимата да палите на газ???


Потребителски аватар
IvanCHyZz
Мнения: 61
Регистриран на: Сря 16 юни 2010 18:34
Автомобил: Audi A4 1.9 TDI
Двигател: AHU
Местоположение: Botevgrad

Re: Голф 2 не пали на газ

Мнениеот IvanCHyZz » Вто 11 дек 2012 16:33


щмаркучето като го гледам и пипам е здраво а защо я мъча ли ами с тоя руски карбуратор и ръчен смукач я вкарвам някви обороти и ми се иска да я паля на газ за да се намали износването на двигателя иначе сега като няма как я паля и на бензин...интересно ми е като я запаля на бензин и абсолютно веднага я мятам на газ и няма проблем той и въздушния филтър ми е за смяна ще го сменя и ще опитвам да пус на повечко газ ако има някой който може да помогне с тази ГАЛИМАЦИЯ ще съм благодарен :) Благодаря и на колегите които писаха до момента :)



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта