Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пет 17 юни 2011 15:47


Ivan4u написа:В кой сервиз се ебават с теб ? Кажи да знаем да не ходим там , и да те пратя на друго място .



сервиза е към пътя за с.Богомилово на стотина метра след светофарите (едни червени врати) . Стефан !!!




Потребителски аватар
jarulmo
Мнения: 429
Регистриран на: Пон 07 авг 2006 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот jarulmo » Пет 17 юни 2011 15:56


m0nsterkill написа:
Ivan4u написа:В кой сервиз се ебават с теб ? Кажи да знаем да не ходим там , и да те пратя на друго място .



сервиза е към пътя за с.Богомилово на стотина метра след светофарите (едни червени врати) . Стефан !!!



тоя сервиза му преди беше на CBA


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пет 17 юни 2011 16:01


jarulmo написа:
m0nsterkill написа:
Ivan4u написа:В кой сервиз се ебават с теб ? Кажи да знаем да не ходим там , и да те пратя на друго място .



сервиза е към пътя за с.Богомилово на стотина метра след светофарите (едни червени врати) . Стефан !!!



тоя сервиза му преди беше на CBA



да !!! същия ... вдига ръце и това е всичко било наред а от както я сложих тая газова и колата умря ... какво да правя вече scare scare


Потребителски аватар
Ivan4u
Мнения: 460
Регистриран на: Пон 05 ное 2007 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот Ivan4u » Пет 17 юни 2011 16:12


МобилГаз ... Гледам имат работа , не е като да нямат ... А ти да не караш едно червено ГТИ американка ?

П.С.Сещаш ли се преди къде имаше една малка барака срещу дърводелския магазин на 'Затвора' /спирката на сегашната Руска , предишно Х.Ботев / ? Е , въпросния сложи газ на ладата на бащата през 2001г. , 2008 сложи и на мен - никакви забележки , очевидно е отдавна в бранша . Новия му сервиз е някъде долу след гърбиците на Ветеринарния - Милен се казва момчето , при нужда ще ти дам телефона му :да:


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пет 17 юни 2011 17:16


m0nsterkill написа:Заглавие: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Ivan4u написа:МобилГаз ... Гледам имат работа , не е като да нямат ... А ти да не караш едно червено ГТИ американка ?

П.С.Сещаш ли се преди къде имаше една малка барака срещу дърводелския магазин на 'Затвора' /спирката на сегашната Руска , предишно Х.Ботев / ? Е , въпросния сложи газ на ладата на бащата през 2001г. , 2008 сложи и на мен - никакви забележки , очевидно е отдавна в бранша . Новия му сервиз е някъде долу след гърбиците на Ветеринарния - Милен се казва момчето , при нужда ще ти дам телефона му :да:



да аз съмм

добре ако я закрам на този до Ветеринарния няма ли в случая да ми отпадне гаранцията на газовата ? :|


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пон 20 юни 2011 18:38


никой ли не знаее scare scare


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот turrisi » Пон 20 юни 2011 18:49


не знам дали има връзка...но на мен ми правеше така на един Фиат Темпра....проблема ми беше от механизма дето управлява дроселовата клапа(автоматичния смукач- управляваше се от компа)...смених компа (понеже смукача заяде е бях се запалил),машинката(то е един червяк само - ама е 240 леви )...и така....просто идея...но не се връзваи на това(писах....просто идея)....щом след като са ти сложили газовата уредба е станал проблема - търси си мастерите дето са я слагали и по точно....човека дето е свързвал токовете(кабелите)...това от мен да не пълня темата....и успех!!! :да:


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пон 20 юни 2011 19:32


turrisi написа:не знам дали има връзка...но на мен ми правеше така на един Фиат Темпра....проблема ми беше от механизма дето управлява дроселовата клапа(автоматичния смукач- управляваше се от компа)...смених компа (понеже смукача заяде е бях се запалил),машинката(то е един червяк само - ама е 240 леви )...и така....просто идея...но не се връзваи на това(писах....просто идея)....щом след като са ти сложили газовата уредба е станал проблема - търси си мастерите дето са я слагали и по точно....човека дето е свързвал токовете(кабелите)...това от мен да не пълня темата....и успех!!! :да:



да колега ноооо "майстора" който я слага казва оправете си колата до тогава не ме занимавайте ... а тя се прецака от както има газ иииииииии незнам вече :banghead: :banghead: от какво друго може да е ?? :cry:


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот turrisi » Пон 20 юни 2011 19:38


според мен ...няма друго...накарай го да я изключи(газовата)за един ден или за пробно(те си знаят как)..да си я направят ..стандартно ...без да свалят изпарители и т.н..(сми - да си е само на бензин - газовата да не влияе вообще) ...не че не може пак да се обърка нещо ..но ...


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот agent_kowalski » Пон 20 юни 2011 19:56


Колега намери някой който да ти оправи колата и им направи един черен pr на тези в целия град.Тия ако могат да я направят ще я направят.Дори да не е нещо свързано с газта да ти кажат дай 20лв да я правим не сме виновни,но ще я направят....просто ги махни сами ще ти омажат колата повече.... другия варянт е :beat_butt2 ,който не е най-разумен но в крайна сметка си отишъл там и си дал пари да ти работи колата,а не да те размотават.Ако имаш по-ефектни приятели поне двама трима отидете всички(само за респект ,без глупости да правите :!: ) и кажи че довечера искаш да дойдеш и колата да работи,ако не работи да ти броят парите за труд обратно..частите ,които са ти продали си остават при теб нали ок,но в цялата цена ,която си платил има труд,да си сметнат парите и да ти ги върнат,а ти ще отидеш на друго място за настройка и разрешаване на проблема. :beer


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пон 20 юни 2011 19:57


turrisi написа:според мен ...няма друго...накарай го да я изключи(газовата)за един ден или за пробно(те си знаят как)..да си я направят ..стандартно ...без да свалят изпарители и т.н..(сми - да си е само на бензин - газовата да не влияе вообще) ...не че не може пак да се обърка нещо ..но ...




дори и да я изключи тя вече и на бензин прави същите проблеми и едва ли ще се оправи :cry: :cry:


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот turrisi » Пон 20 юни 2011 20:00


а слагал ли си скоро ...аларма???


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пон 20 юни 2011 20:04


agent_kowalski написа:Колега намери някой който да ти оправи колата и им направи един черен pr на тези в целия град.Тия ако могат да я направят ще я направят.Дори да не е нещо свързано с газта да ти кажат дай 20лв да я правим не сме виновни,но ще я направят....просто ги махни сами ще ти омажат колата повече.... другия варянт е :beat_butt2 ,който не е най-разумен но в крайна сметка си отишъл там и си дал пари да ти работи колата,а не да те размотават.Ако имаш по-ефектни приятели поне двама трима отидете всички(само за респект ,без глупости да правите :!: ) и кажи че довечера искаш да дойдеш и колата да работи,ако не работи да ти броят парите за труд обратно..частите ,които са ти продали си остават при теб нали ок,но в цялата цена ,която си платил има труд,да си сметнат парите и да ти ги върнат,а ти ще отидеш на друго място за настройка и разрешаване на проблема. :beer



колега ... тоя нищо няма да върне само ядове ще имам в повече ако ще и с найй-големите да отида пакк няма да си помръдне пръста ... той не иска да ме вижда .. то не бяха 1 път не бяха 2 пъти да ходя :beat_butt2


Потребителски аватар
m0nsterkill
Мнения: 98
Регистриран на: Пон 07 сеп 2009 18:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора / Варна

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот m0nsterkill » Пон 20 юни 2011 20:05


turrisi написа:а слагал ли си скоро ...аларма???



не алармата ми е оригиналната ... че какво общо има с това ??


Потребителски аватар
jarulmo
Мнения: 429
Регистриран на: Пон 07 авг 2006 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Гасне на Газ !! Вечее и бензин !!

Мнениеот jarulmo » Пон 20 юни 2011 20:08


тея в големите сервизи само името им е голямо в малките гараж чета по си разбират от работата :drunk



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 156 госта