газов инжекцион

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
jorkin82
Мнения: 96
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сливен

газов инжекцион

Мнениеот jorkin82 » Пет 26 авг 2011 20:46


колеги колата ми е голф 4 1,6 101к,имам газов инжекцион бардолини(бсм),колата ми прави следният проблем и го прави смо когато е студена,когато естудена при рчско подаване на гас загасва глахне...тва се оправя чак когато трагна и след 2,3 мин тявече е на 90гр...и проблема вече го няма




agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: газов инжекцион

Мнениеот agent_kowalski » Съб 27 авг 2011 8:52


на бензин как е? щом се оправя след2 минути най-вероятно не е проблем от самата газова,а нещо по двигателя.


strong
Мнения: 132
Регистриран на: Сря 24 авг 2011 21:58
Автомобил: ШКОДА ОКТАВИЯ
Двигател: BLS 2008
Местоположение: първомайци

Re: газов инжекцион

Мнениеот strong » Съб 27 авг 2011 14:23


Сутрин като ти обърне на газ бутни изпарителя,да не би да включва на по ниска температура и да е студен


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: газов инжекцион

Мнениеот eurogas » Съб 27 авг 2011 20:29


Някога сменял ли си филтри на това Бардолини, на колко километра е от монтажа, рейка чистена ли е някога ? :да:


Pollutant
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 11 апр 2010 15:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: газов инжекцион

Мнениеот Pollutant » Вто 30 авг 2011 14:33


За да не правя нова тема да попитам и аз нещо. Имам страшен проблем с моята газова колата ми е същата като на колегата от първия пост, но инжекциона е BRC. Та проблема ми е следния: превключва ми автоматично на бензин като издава един писукащ звуков сигнал и трябва аз ръчно да цъкна копчето, след това спира да писука. Проблема е, че понякога с километри не иска да върне на газ и това го прави в движение, на скорост, на свободна, без някакви характерни причини всеки път, просто е така от само себе си. Първо с 300 зора си намерих газаджия, който да има нужните кабели и софтуеър за мойта уредба, а като го намерих той ми каза, че нищо не излиза, защото тва не го прави постоянно и като я закачи няма проблем, ама аз като тръгна и идва проблема и не може да разбере от какво е. Та да ми препоръчате някой майстор или ако някой има идея какво да направя да сподели :)!!!


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: газов инжекцион

Мнениеот eurogas » Пет 02 сеп 2011 7:12


Официалния сервиз на BRC за София се намира в Дружба, там едва ли ще ти помогнат, най-добрите майстори на тази марка са в Пловдив, ако имаш път натам. :да:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта