Проблем с ГИ Бардолини - превключва на бензин

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
GT limited edition
Мнения: 246
Регистриран на: Вто 23 фев 2010 18:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с ГИ Бардолини - превключва на бензин

Мнениеот GT limited edition » Нед 27 ное 2011 21:31


eurogas написа:Не си попаднал на точните хора, потърси Митко от Мегаел, работи на бул. 6-ти септември, [url]http://www.megael-bg.com/КОНТАКТИ.aspx[/url], от много години работи предимно с такива системи, по настройките можеш смело да го ползваш.

Ето още един линк за мембрани http://fobosgas.com/category/106/membrani-memteh-za-izpariteli-za-gazov-inzhektsion-lpg.html?page=3, въпреки че и Митко има такива при него. :да:



Още веднъж ти благодаря колега , Относно Митко от Мегаел го знам , последно бях при него и смело мога да кажа че човека наистина си разбира от работата , даже доста добре ,Най вече ми прави впечътление че имат доста работа и неможе да обърне на всеки внимание, и ако искаш да ти види колата трябва да си запазиш час , това говори само хубави неща за тях ;) , А щом и при него ги има работата става още по добре ...,, аде със здраве и весело посрещане на новата и се надявам не последна нова година 2012 :Mr Green Fun




Потребителски аватар
zloby3400
Мнения: 810
Регистриран на: Сря 19 ное 2008 9:38
Автомобил: Golf III
Двигател: AEK 1996
Местоположение: София/Ямбол
Контакти:

Re: Проблем с ГИ Бардолини - превключва на бензин

Мнениеот zloby3400 » Нед 27 ное 2011 22:19


Колеги, къде ги карате тези коли че надвишавате 5000 оборота? И аз съм с АЕК, ама градско на 2-3 или 4-та скорост никога не ми се е налагало да стигам чак до 5000 оборота?!?


GT limited edition
Мнения: 246
Регистриран на: Вто 23 фев 2010 18:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с ГИ Бардолини - превключва на бензин

Мнениеот GT limited edition » Чет 01 дек 2011 20:34


zloby3400 написа:Колеги, къде ги карате тези коли че надвишавате 5000 оборота? И аз съм с АЕК, ама градско на 2-3 или 4-та скорост никога не ми се е налагало да стигам чак до 5000 оборота?!?



Колега всичко е до ЕГН-то и до малкото акъл в главата .... :wink: :Mr Green Fun


Потребителски аватар
focke-wulf
Мнения: 218
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Проблем с ГИ Бардолини - превключва на бензин

Мнениеот focke-wulf » Пет 02 дек 2011 17:24


zloby3400 написа:Колеги, къде ги карате тези коли че надвишавате 5000 оборота? И аз съм с АЕК, ама градско на 2-3 или 4-та скорост никога не ми се е налагало да стигам чак до 5000 оборота?!?

Тоест си изпреварваш спокойно камиони и разни други бавни возила с 1500-2000 rpm? А в града, когато трябва да се измъкнеш от някоя гадна ситуация, сигурно пак на 1500. А при такива обороти АЕК е направо като самолет. scare
Колега не, че нещо, но май четеш между редовете - темата не е кой с АЕК на колко оборота шифтва и какъв му е стила на шофиране или ЕГН-то с каква цифра започва, а за проблем с ГИ бардолини - мойта кола превключваше на бензин около 4800-5000 оборота - може някой да има подобен проблем, но при 4000. Тогава какво правим - караме до 3500, или си оправяме колата!
Поздрави!



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта