Преглед на АГУ бързо и лесно?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
iron4o10
Мнения: 194
Регистриран на: Чет 17 апр 2008 19:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот iron4o10 » Нед 25 сеп 2011 19:13


Здравейте колеги,

Можете ли да ме насочите къде(ако може около Дружба,Младост,Дървеница...) бързо и лесно мога да прегледам/заверя АГУ-то, понеже тези дни изтича прегледа.
Нещо ако може в обедната почивка да прескоча-поне това ми е идеята.

Благодаря предварително.




agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот agent_kowalski » Нед 25 сеп 2011 23:50


за бързо и лесно,ако визираш само по документи не знам.за нормален преглед и все пак да видят колата поне да не изтича газ от някъде,аз лично ходя в СБА в младост 3.


iron4o10
Мнения: 194
Регистриран на: Чет 17 апр 2008 19:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот iron4o10 » Пон 26 сеп 2011 9:17


СБА-не благодаря.
Пролетта ходих там да мина технически и се отказах.
Първо чаках 40 мин после един ми разправяше, че ще ми спре колата от движение, понеже видиш ли паспорта на газовата ми не изглеждал както трябва-бил от малките
Искаха да ми свалят бутилката-тя е на 3 години дори ръжда няма.
1 седмица преди това бях сменил фълтърът на клапанчето и бяхме проверили цялата газова иснталация за проблеми-нямаше такива.

Накрая човекът си ми каза абе дай 50 лв и ще оправим всичко-аз му казах не сам се оправяй аз отивам да се оправям другаде:).


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот agent_kowalski » Пон 26 сеп 2011 9:20


ми не знам,аз все там ходя.като сервиз са добри,за преглед не са ми правили проблеми.като се замисля не съм ходил там с някакви уредби още с червените руски бутилки от едно време,но гледат си там нормално и така.
съжалявам че не можах да помогна :cry:


sashko_bg
Мнения: 148
Регистриран на: Вто 22 юни 2010 20:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот sashko_bg » Пон 26 сеп 2011 9:42


Колега, мога да помогна в Слатина - след ПЖИ, преди релсите вдясно има един жълт гараж - правят ГТП и прегледи АГУ. Има и друг вариант - зад този пункт има едни нови гаражи между блоковете - на едния пише АГУ, има и мобилен телефон (казаха ми че човека е точен). За жалост в момента не мога да ти дам мобилния, довечера ще го запиша, ако не ти е късно. Звънкаш му и се разбираш за ден и час и той е там и те чака.


iron4o10
Мнения: 194
Регистриран на: Чет 17 апр 2008 19:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот iron4o10 » Пон 26 сеп 2011 9:52


Благодаря колеги.
Ами не е късно аз мисля до края на седмицата да мина преглед-краен случай събота ако някой работи.


sashko_bg
Мнения: 148
Регистриран на: Вто 22 юни 2010 20:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот sashko_bg » Пон 26 сеп 2011 17:59


Колега, взех телефона на човека - 0887622740 (пище го на гаража). Намира се като минеш моста след пазара по ул Гео Милев, посока ПЖИ, вдясно ще видиш охраняем паркинг. Завиваш в дясно и тръгваш покрай паркинга, един разбит път. Излизаш между блоковете Ще видиш няколко гаража - тъмно червени. На единия пише АГУ.
Един приятел ходи там. Човека не е постоянно там, трябва да се обадиш предварително за ден и час да те чака.

Последна промяна от sashko_bg на Пон 26 сеп 2011 19:36, променено общо 2 пъти.


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Преглед на АГУ бързо и лесно?

Мнениеот agent_kowalski » Пон 26 сеп 2011 18:46


sashko_bg, по принцип ги пиши на лични бележки тези неща кой къде и как е минал.не подкрепям такова минаване по документи или каквото е,сега това си е мое мнение,много неща трябва да се променят в системата..
въпроса е че човека ,за чийто караж говориш сега нали преценил си е как да работи,така си работи,изкарва си хляба,да не прочете някой да цъфне да му прави проблеми.някой като пита пиши му бележка с подробностите и така.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 75 госта