газов инжекцион бардолини

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
jorkin82
Мнения: 96
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сливен

газов инжекцион бардолини

Мнениеот jorkin82 » Вто 15 ное 2011 20:32


колеги имам газов инжекцион на бардолини ходих днес на газаджия и ми каза че ми е за смяна реиката и дюзите някои сменял ли ги е и колко пари струват по принцип моите много си цъкат още откакто ми монтираха газовата много силно се чуват все едно дизел карам ще сам благодарен ако някои е сас сащият газов инжекцион каже дали и неговите дюзи така силно тракат. :обичам ви




Потребителски аватар
tehniiik
Мнения: 96
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 18:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Смолян

Re: газов инжекцион бардолини

Мнениеот tehniiik » Вто 15 ное 2011 21:03


Колега зависи с кой модел дюзи си.По принцип си цъкат силно бързите инжектори на рейл хоризон страшно цъкат -значи работят. :mrgreen:


Потребителски аватар
jorkin82
Мнения: 96
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сливен

Re: газов инжекцион бардолини

Мнениеот jorkin82 » Вто 15 ное 2011 21:51


да мисля че реиката беше раил ама тва цъкане чувал са други инжектори тепочти не се чуват немога ли и аз да си сложа такива след като ми казаха че са за смяна апак ме е яд много изминал самне повече от 17000км откакто сам сложил газовата и почват проблемите :cry: струва ли си да ремонтирам моите или да си копувам други друга марка например щото явно тия....


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: газов инжекцион бардолини

Мнениеот eurogas » Сря 16 ное 2011 21:35


Можеш да си сложиш всякаква рейка на Бардолинито, ако имат различно съпротивление от твоите ще се наложи пренастройка, най-лесно е да си купиш същата рейка, след като се е разтракала толкова скоро е някакво менте.

Такава рейка струва от 80 до 100 лева, малко по-качествена се намира за 120-140 лева, ако пък не ти се дават толкова пари може да рециклираш твоята с нови бутала, ще стане не по-лоша от новата ако се направи добре. :да:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта