Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
GO DOWN LOW
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 27 яну 2011 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Джурасик парк

Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот GO DOWN LOW » Пон 21 ное 2011 18:47


Здравейте,когато отидох да ми направят преглед на газовата бутилка,понеже не искат да ми сипват по бензиностанциите,ми казаха че бутилката ми е от 94-та година и се изисква да я проверят какво налягане издържа.Оказа се,че там в този сервиз нямат леген(така ми го обясни момчето) за кръгли бутилки и могат да проверяват само продълговати.Въпроса ми е къде се извършват прегледи на кръгли бутилки(за резервната гума) ?




agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот agent_kowalski » Пон 21 ное 2011 18:55


Колега щом бутилката ти е на 18 години направо вземай нова.Хората им дават живот от 10 години..дето ще даваш пари за преглед взимай нова.Сигурно е ръждясала по спойки и всичко не рискувай.
Иначе на Еко навсякъде сипват без да гледат преглед,но сега не разчитай на това,а си оправи нещата.


Потребителски аватар
djshomi
Мнения: 1201
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СО

Re: Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот djshomi » Пон 21 ное 2011 23:59


Не е точно така на Еко на родеото в дружба сношти ми искаха преглед.Доколкото знам прегледи на бутилки с хидравкичен тест в софия се правят в Дружба до тих труд сигорно имат и за кръгли.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот muns61 » Вто 22 ное 2011 0:34


Леле, не мога да повярвам! При вас, в ДжОрасик парк, под хидравлично изпитване леген ли имат предвид!
mhihi


agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот agent_kowalski » Вто 22 ное 2011 9:21


Може да са ги стегнали екото,до сега не са ми искали нищо нито в софия нито в провинцията.в дружба метан съм сипвал нищо не ми бяха искали.


GO DOWN LOW
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 27 яну 2011 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Джурасик парк

Re: Преклед на кръгли газови бутилки - къде?

Мнениеот GO DOWN LOW » Вто 22 ное 2011 19:47


:) благодаря за отговорите,предадох на собственика на колата вашите мнения,нека той си решава какво ще прави.Относно ДжОрасик парк,вече съм го коригирал,когато го изписвах се зачудих как е правилно и дори написах в google за справка,но явно съм сбъркал.Благодаря още веднъж.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта