Много трудно палене на студен двигател

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
lucata
Мнения: 114
Регистриран на: Съб 24 окт 2009 15:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: burgas

Много трудно палене на студен двигател

Мнениеот lucata » Чет 01 дек 2011 18:57


проблема ми е такъв на голф 2 1.3 карбуратор 55 коня сутрин когато е студена колата много трудно пали понякога ми се е случвало даже да изхабя акумолатора от вартене само препалва препалва и понякога пали натискам обогатитела по 10 пати докато вартя ина4е не пали даже и така пак трудно пали един път запали ли жече немам проблем но това е проблема че много трудно пали обогатитела преди да тръгна да въртя на стартер го натискам 3-4 пъти и въртя и не пали докато въртя пак натискам почва да препалва и така продалжавам да натискам докато не запали и като запали държи много високи обороти 2000-2200 на бензин не е работила от 2 години и досега го нямаше този проблем и разхода ми се струва висок това лято когато я засякох на 400км ми даде 9-9.3 със скорост 120 нормално ли е колата е с 4 скорости 85 година мерси предварително :screwy :screwy :beer :beer




agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Много трудно палене на студен двигател

Мнениеот agent_kowalski » Чет 01 дек 2011 19:01


явно ти е стар изпарителя.отиди да ти го погледан и при нужда нови мемрани и настройка.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта