Проблем с ГИ

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
p3p1to
Мнения: 213
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ботевград

Проблем с ГИ

Мнениеот p3p1to » Нед 11 дек 2011 20:56


здравеите проблемът ми е следният.ГИ ми е настроен да прехвърля на 40 градуса ок до тук добре.Но проблемът е следният когато го прехвърли на 40 градуса до 90 градуса (докато ги дигне явно) колата няма мощност на газ и едвам тръгва (а когато и подам рязко газ забива предницата в земята) и гасне по 1-2 пъти задължително ;) та тоест това на какво може да се дължи правен е регулаж на ги но явно пак си го има този проблем :) ГИ е на каргаз и е на месец(чисто нов е ) няма и 1000 км :)




Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Проблем с ГИ

Мнениеот muns61 » Пон 12 дек 2011 15:30


Щом е нова, върви в сервиза, където е монтирана. Най-вероятно е голям пада на налягането след изпарителя. С какъв изпарител си?


Потребителски аватар
eurogas
Мнения: 438
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 10:42
Автомобил: Jeep
Двигател: 4.7 V8
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проблем с ГИ

Мнениеот eurogas » Сря 14 дек 2011 7:05


Калпави майстори е твоята диагноза, Кар газ е евтино дръвце...ама като се настрои добре всичко заспива, за ман настройката ти е толкова калпава че бърка всичко, задължително и по монтажа да се объркали нещичко, та накрая се получава един евтин и калпав компот.

Един майстор си пуснал безплатна обява.....Цикля паркет, евтино, верно кофти. :да:


p3p1to
Мнения: 213
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ботевград

Re: Проблем с ГИ

Мнениеот p3p1to » Сря 14 дек 2011 13:33


а това възможно ли е да го има този проблем и на бенз ( но се случва веднъж месечно ) и то до 1 мин не повече и сега като имам газ да се случва постоянно? а и ламбда сондата каква роля играе ? защото веднъж си работи после е мудна и накрая забива на 5 волта :) а може ли да е от това :)



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 165 госта