Джета 1.8 инж. - трудно пали на газ.

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
enchev76
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 19 сеп 2009 15:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Beloslav

Джета 1.8 инж. - трудно пали на газ.

Мнениеот enchev76 » Вто 03 яну 2012 10:04


Zlatina написа:няма как да ти източи газта,може да пробваш.Има клапан в бутилката и реално изпускаш само газта останала в тръбичката...Разбира се разход 11-12 си е за лятото,зимата нещата се променят коренно.

Здравей и за много години първо
Сега да мина към въпроса си
Аз имам дизел и не съм много наясно с тия газови уредби ,сега взех на баща ми ДЖЕТАТА и тя е с газово но нещо не ще да върви на бензин и трудно пали сутрин на газ а още не е станало студено ,та въпроса ми е от какво може да е и дали мога сам да се справя ,нещо там компютъра да рестартирам и ли такива ми ти работи 1,8 инжекция е




agent_kowalski
Мнения: 1475
Регистриран на: Сря 27 апр 2011 19:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Джета 1.8 инж. - трудно пали на газ.

Мнениеот agent_kowalski » Вто 03 яну 2012 21:52


Кажи точно кода на двигателя на джетата.Според мен сутрин си е студено,в София вчера беше -10.Колите ,които палят на газ се получава по-трудно поради една или друга причина.Пали си на бензин покарай 5 минути и после мини на газ(това сутрин при първо каране,през деня не я пипай).Вечер преди да загасиш обратно на бензин и така.По-добре не питай нищо,щом не си карал кола с газ до сега.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта