Газаджия около или в Бургас

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
boyan.chav
Мнения: 847
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 23:26
Автомобил: VW Golf IV 1998
Двигател: 1.4 16v 75hp AHW
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Газаджия около или в Бургас

Мнениеот boyan.chav » Чет 02 авг 2012 14:10


Здравейте, колеги!
Препоръчайте газаджия около или в Бургас, който се занимава с полски газови уредби. Днес Голфа внезапно спря да работи на газ, а до вчера работеше безпроблемно. С ГИ съм. Сутринта като запалих, карах половин километър на газ и изведнъж колата заби предницата, обърнах на бензин, покарах няколко километра на бензин и като обърнах пак на газ колата отново забива предницата. Бутилката ми е пълна до горе. В момента съм на Сл. Бряг и към 18:00 ч. ще се връщам към Созопол. Идеята ми е на връщане да се отбия при някой газаджия в или около Бургас.
Блягодаря предварително :)




Потребителски аватар
produxan
Мнения: 765
Регистриран на: Нед 15 юли 2007 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Газаджия около или в Бургас

Мнениеот produxan » Чет 02 авг 2012 17:25


Колега газаджия има до Лукойла след метро на излизане от Бургас като влезеш в самата бензиностанция се пада в дясно под самата бензиностанция :) . Не карам на газ , но съм чувал добри работи за него .. :)


Потребителски аватар
boyan.chav
Мнения: 847
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 23:26
Автомобил: VW Golf IV 1998
Двигател: 1.4 16v 75hp AHW
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Газаджия около или в Бургас

Мнениеот boyan.chav » Чет 02 авг 2012 20:27


Явно имам проблем от некадърното окабеляване на газаджията. За момент си помислих, че е изпарителя. След десетина минути ръчкане по кабеляците на газовата, проблема се оправи и безпроблемно се върнах до Созопол. Мерси за инфото и дано не се налага да търся този газаджия, който ми каза :wink: Но все пак може да препоръчате още някой за всеки случай :wink:

Темата е за ключ. Успешно се прибрах вкъщи :wink:
:lock:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта