Газова уредба за Поло-ADX

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
joro-7
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:39
Автомобил: VW Golf
Двигател: AKL 1999
Местоположение: Русе

Газова уредба за Поло-ADX

Мнениеот joro-7 » Сря 16 май 2007 10:07


Ако има колега с газова на Поло 1.3 АДХ двигател-95 година да каже как е поведението на колата.Ще я "спъна' ли съвсем и въобще има ли смисъл.Колкото и да е икономична с тая цена от 2 лева на бензина трудно се издържа.Знам че е моноинжекция с метални колекторни тръби.Също някой ако има мнение за фирма ОЛИМПИК-В.Търново да пише. Имам им телефона и знам че искат около 100лв. по малко отколкото тук в Русе(от 450до520 лв.при Стойчо и КЛАС).




Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Сря 16 май 2007 10:16


НЕДЕЙ ДА ХОДИШ В ОЛИМПИК! АЗ СИ СЛАГАХ ГАЗОВИЯТ ИНЖЕКЦИОН ТАМ! БЯГАЙ НА ДАЛЕЧ! После в Клас, понеже са ми приятели ми я дооправяха! Сега е добре, слава Богу! Стойчо е перфекционист! Наистина пипа страхотно. В Клас ще ти свършаТ добра работа. Има още един сервиз до линията, до поделението, там чувам, че пипали добре. Ама лично мое мнение е да отидеш при Стойчо, ще ти вземе малко повече, обаче и обслужването и поддръжката по нататък ще са 6. За него лошо не съм чувал. И хубавото е, че той ги слага сам с още едно момче. В Клас пипат добре, ама зависи кой от монтажниците им ще ти я слага. И пак ти казвам ЗАБРАВИ ЗА ОЛИМПИК!


Потребителски аватар
joro-7
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:39
Автомобил: VW Golf
Двигател: AKL 1999
Местоположение: Русе

Мнениеот joro-7 » Сря 16 май 2007 12:29


Тия момчета до автомобилната школа гледам ,че имат реклама на Тартарини над сервиза ,но не знам точно какво от уредбата е на тази фирма.Чувам обаче,че всички сервизи купуват бутилките от В.Търново.И все пак повече ме интересува дали ще ми се запази мошноста и динамиката ,защото засега съм много доволен от тоя двигател.


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Сря 16 май 2007 13:00


При добра настройка няма да усетиш някакви осезаеми разлики :)
Освен ако не я вкарваш често "в лютеницата" :twisted:

В сервиза, в който работих доскоро цената е 310 лв за турска с 6м гаранция и 390 лв за БРЦ/Ловато с година :)


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Сря 16 май 2007 13:23


В Русе уредбите винаги са били малко по-скъпи. Тези до линията работят и с Тартарини. Бутилки не вземат всички от Търново, от ВМЗ Сопот също купуват, турски има, в София някви пак правят и още един милион производители. Не забравяй, че бутилката е малка част от уредбата. А, ако отидеш в друг сервиз извън Русе да я слагаш сложи си и поне 3-4 ходения да ти я донагласят както ти искаш и де е Илия на кирия! Сложи си в Русе! Няма да сбъркаш!


Потребителски аватар
joro-7
Мнения: 43
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:39
Автомобил: VW Golf
Двигател: AKL 1999
Местоположение: Русе

Мнениеот joro-7 » Сря 16 май 2007 19:42


Ясно е вече, че ще я слагам в Русе ,та ако има проблеми с настроиките да ми е по близо.Понеже катализатора ми е избучен, но самото гърне където е бил си седи на мястото ,дали това има значение за АГУ?Това за "лютеницата" не го разбрах много. :)


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Чет 17 май 2007 11:34


Ако я пържиш много демек :lol:
Инак тя може да се монтира в Сф и да се настрои другаде... ама то пък ти е много далеч...



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 165 госта