реших да си сложа газова уредба, но се колебая - съвет?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
ilian_shushorov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 17 май 2007 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

реших да си сложа газова уредба, но се колебая - съвет?

Мнениеот ilian_shushorov » Чет 17 май 2007 18:53


Здравейте на всички членове на VW CLUB България. Регистрирах се току що. Имам един доста важен въпрос към вас. Карам Пасат 3, 1.6 пълна инжекция, 101к.с., 1996г, комби. След последното поскъпване на бензина реших да си сложа газова уредба, но се колебая между обикновена газ за карбуратор с някакъв симулатор, който лъже компютъра на колата(доколкото съм осведомен) и газов инжекцион. Знам, че с газов инжекцион колата не се скопява и що годе поведението й е като на бензин, а с обикновена газ скопяването е доста голямо.Дочувам и мнения за обикновената газ, че този симулатор който се слага вреди доста на автомобила. Ще съм ви благодарен ако ми помогнете да избера най-добрия вариант :) и ми дадете информация за цените на газовите инжекциони и обикновената газ. До колкото аз знам една газова уредба за карбуратор е около 400лв, плюс още около 100-150лв за симулатор. А газовият инжекцион върви някъде около 1500лв. И каква марка газова уредба бихте ми препоръчали.Слушал съм доста добри отзиви за италианските ЛОВАТО. Благодаря ви предварително!!! :) :) :) :)
mod edit: vasstop
да беше прочел правилата, заглавието...




Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Мнениеот IvanMan » Чет 17 май 2007 19:01




Потребителски аватар
XIKS
Мнения: 896
Регистриран на: Пет 24 мар 2006 10:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

............

Мнениеот XIKS » Съб 19 май 2007 14:00


карам голф 1.6 пълна инжекция, 101к.с., миналата година сложих landi renzo 520 лв. и съм доволен склопяването подчти не се усеща разликата м/у газ и бензин е минимална :wink:


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Съб 19 май 2007 15:03


колко изписано има...... :roll:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 145 госта