Настройка на фобос 1

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
mike1111
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 15 ное 2023 13:18
Автомобил:
Двигател:

Настройка на фобос 1

Мнениеот mike1111 » Вто 09 апр 2024 14:32


Здравейте, аз съм с фобос 1 и искам да направя автоматична настройка, но първо трябва да направя точна начална конфигурация на системата. Търсих в нета и не открих много подробни видеа в как се извършва това, но ако някой си е играл със софтуера и е наясно какво се прави бих бил му благодарен да ми сподели опит. Ето това е едно от малкото видеа, които открих за настройките по фобос, но някой неща не са обяснени подробно там https://www.youtube.com/watch?v=-BEUAs7VSdI. Да прминем към началните настройки, те са 9 стъпки, но тия не са ми ясни. На стъпка 4 ме пита каква е инжекторната рейка и на колко мм. са разпробити дюзите? Рейката ми е Rail Black Body 3 Ohm (3.2ms), но откъде да знам какъв е диаметъра на дюзите? Аз не съм ги пробивал. При стъпка 5 обороти ме пита кои да е входа на оборотите: бобина или сензор слаб сигнал и какво да е съотношението на импулсите, дали да е 1:1 или 2:1 Кое според вас да натисна? Стъпка 6 редуктор: от къде да знам какъв ми е сензора на водата фобос 2.2 килоома или италиан романо 4.7 килоома? При стъпка 7 от къде да знам каква ми е ламбда сондата, дали 0.1V 0.5V или 0.8-1.5V. Какво да натсна тук според вас? Или да взима данните от OBD 2 четеца. Стъпка 9: програмируем изход-тип бензинова помпа, омазняване на клапани или изключен. Тук какво бихте натиснали?




Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта