ГАЗОВ ИНЖЕКЦОИН - КЪДЕ???

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Нед 05 авг 2007 22:39


Аз не знам кво те касае всичко тва - ако ще слагаш фобос, иди в Плевен, онези наистина си разбират от работата. Мойте колектори са пробити откъм купето, в самата им основа.




did
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 21 фев 2007 22:14
Автомобил: Golf 3
Двигател: AEE 1996
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот did » Пон 06 авг 2007 21:02


Не смятам ,че е редно да давам уроци на "Изтъкнати членове" /дано колегата да е изключение/ къде се намират смукателните колектори на голяма част от моторите на VW в частност на АЕЕ -"случайно" съм ги виждал , че са към купето ,и няма начин разпробиването да не е от към купето.А като си с опит и имаш монтиран газов инжекцион развий с обикновенна отверка няколкото винта отгоре ,махни кутията на въздушния филтър и щракни една снимка да видя къде точно е основата на твоя колектор.
Касае ме, защото още не съм решил каква марка да сложа и къде.
Все пак става дума за пари.


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Пон 06 авг 2007 21:05


Не точно откъм купето- леко напречно - утре ще се постарая да снимам, щото имам много работа през деня, а нямам ток в гаража и вече не става. Виждам, че си от Търново - там газ не слагай, аз си слагам ГИ там и ми се еба мамата докато си го оправя после. Онея са абсолютни нахуйници - за Олимпик говоря.


did
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 21 фев 2007 22:14
Автомобил: Golf 3
Двигател: AEE 1996
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот did » Пон 06 авг 2007 22:30


The Red Guy написа:Не точно откъм купето- леко напречно - утре ще се постарая да снимам, щото имам много работа през деня, а нямам ток в гаража и вече не става. Виждам, че си от Търново - там газ не слагай, аз си слагам ГИ там и ми се еба мамата докато си го оправя после. Онея са абсолютни нахуйници - за Олимпик говоря.

Аз и затова толкова питам.Така и така ще се давя но поне да е качественно, а не както оная приказка за "малко бременната жена".Точно тези приятели предлагат в Търново БСМ пълен комплект,монтаж и гаранция за 900лв.,но категорично там не бих си осакатил автомобила.


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Вто 07 авг 2007 0:28


Можеш да дойдеш и в Русе, има един Стойчо, който ще ти сложи Тартарини за 1500 лв и наистина ще се родиш - който е от Русе и си е слагал газова уредба, знае за какво говоря - наистина кадърен човек!



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 188 госта