Свестни магазини за автогазови уредби в София...

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Свестни магазини за автогазови уредби в София...

Мнениеот NovobranecGT » Вто 07 авг 2007 21:59


Колеги, препоръчайте всички добре заредени магазини за автогазови уредби в София, които знаете.Вече сума ти и време не мога да намеря какъвто ми трябва смесител в Русе, да не говорим, че свестните клапани за предпазване на дебитомера са по 30лв парчето(уж полски, но май се оказа че един стругар ги правел...).... та надявам се, че в София има по-голямо разнообразие и по-добро съотношение цена-качество...




Потребителски аватар
lozan67
Мнения: 734
Регистриран на: Чет 03 авг 2006 20:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

газ

Мнениеот lozan67 » Сря 08 авг 2007 12:04


Зад Централния куклен театър до парка Заимов. Кв. Хаджи Димитър по ул. Васил Кънчев пресечката преди международния гараж . Аз от тия си пазарувам. Доволен!!!


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: газ

Мнениеот Ludia » Сря 08 авг 2007 12:16


lozan67 написа:Зад Централния куклен театър до парка Заимов. Кв. Хаджи Димитър по ул. Васил Кънчев пресечката преди международния гараж . Аз от тия си пазарувам. Доволен!!!

да, в Х Димитър, даже е сервиз, може да ти ги монтират направо ;)


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Сря 08 авг 2007 21:51


Трябва ми магазин с подобен на тоя асортимент:http://www.vanmeenen.com/LPG-autogas-Vlaanderen/catalogus/mixers/ и качество на изработка, а не гаражно производство на местния стгугаро-фрезист...да не говорим, че повечето магазини внасят и възможно най-евтините стоки, а надценките са като за световно....


Потребителски аватар
lozan67
Мнения: 734
Регистриран на: Чет 03 авг 2006 20:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

газ

Мнениеот lozan67 » Чет 09 авг 2007 5:41


Красоти!! Не съм виждал подобни в наште магазини ,ако научиш къде ги има да напишеш. Успех!!


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: газ

Мнениеот NovobranecGT » Чет 09 авг 2007 7:13


lozan67 написа:Красоти!! Не съм виждал подобни в наште магазини ,ако научиш къде ги има да напишеш. Успех!!

Накрая ще отида да диря в Европа(Букурещ), тук всичко е менте, но като няма избор човек :cry:


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: газ

Мнениеот The Red Guy » Чет 09 авг 2007 8:46


NovobranecGT написа:
lozan67 написа:Красоти!! Не съм виждал подобни в наште магазини ,ако научиш къде ги има да напишеш. Успех!!

Накрая ще отида да диря в Европа(Букурещ), тук всичко е менте, но като няма избор човек :cry:


Определено там части колкото искаш - ама не забравяй, че и те зареждат яко от южната ни съседка!


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: газ

Мнениеот NovobranecGT » Пет 10 авг 2007 7:17


The Red Guy написа:
NovobranecGT написа:
lozan67 написа:Красоти!! Не съм виждал подобни в наште магазини ,ако научиш къде ги има да напишеш. Успех!!

Накрая ще отида да диря в Европа(Букурещ), тук всичко е менте, но като няма избор човек :cry:


Определено там части колкото искаш - ама не забравяй, че и те зареждат яко от южната ни съседка!

Не мога да намеря смесител, ако има за моя мотор, то са като дялани с тесла :?



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 165 госта