Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Чет 27 Ное 2014 0:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Изображение Изображение Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Поставяне в София на газов инжекцион Публикувано на: Пет 21 Сеп 2007 9:47 

Местожителство: София
Здравейте бих искал да попит дали някой знае място в София, където да поставят добре газови инжекциони. Бях се спрял на BRC Sequent с Keihin инжектори, но се порових из форума и видях бая недоволни хора от техниците и потдръжката там и поради тази причина се отказах от тази идея, само не знам дали централният офис в Пловдив не е по-добър. Но поставянето на газ в друг град не ми се вижда много добра идея - поради донастройките на газовата ще има бая пътувания напред назад, а и с гаранцията ще е проблем. Един познат ми предложи да си поставя италианската EasyJet, казва че бая таксита карат с такива и давали по-малко проблеми от BRC. Ако някой има някаква информация ще бъда много благодарен ако я сподели. Също така ако някой знае в София добри майстори с добри газови също ще бъда благодарен за мненията, съветите и препоръките. Благодаря предварително на всички, които могат да ми помогнат.

П.П. Колата, на която ще се поставя е Seat Cordoba 1.6 SR 105к.с. 2002г. Знам, че не е VW , но все пак е от групата, а и ми казаха да попитам тук за мнения и съвети. Пак благодаря на всички помогнали.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Пет 21 Сеп 2007 18:02 
Аватар

Орландовци,последната спирка на трамвая ,ул.Първа Бълг.армия и ул.Локорска, двора на бившето СБА,търсиш инж.Любо Дойновски -0888450085.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Пет 21 Сеп 2007 19:17 
Аватар

Автомобил: Audi A4 B5 Polo 6N1
Двигател: APT 99 APQ 99
walentin написа:
Орландовци,последната спирка на трамвая ,ул.Първа Бълг.армия и ул.Локорска, двора на бившето СБА,търсиш инж.Любо Дойновски -0888450085.
    Добър избор цена-качество :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 22 Сеп 2007 2:19 

Благодаря - ще се обадя е ще проверя за какво става дума още утре !!!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 22 Сеп 2007 10:52 

Обадих се на човека от Орландовци той предлага някакъв руски газов инжекцион Фаворит - някой слагал ли го е и дали има някой с преки впечатления от него? Благодаря предварително за всяка помощ.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 22 Сеп 2007 11:03 
Аватар

Автомобил: Audi A4 B5 Polo 6N1
Двигател: APT 99 APQ 99
Ето ти малко материал за четене :wink:
http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopi ... 6%E8%EE%ED

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 22 Сеп 2007 12:32 
Аватар

Koлега, аз досега ти писах във форума на СЕАТ, мисля че достатъчно, казах ти към кои уредби да се ориентираш. Говори ли със Стойчо?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 22 Сеп 2007 12:48 

Да говорих със Стойчо, но проблема си остава с донастройките, а и ме притеснява, че гаранцията ще е в Русе. Той каза, че за София не може да ми помогне с нищо - знае вносителите, но не и сервизи. Надявам се, че ме разбирате защо питам - не ми се иска да дам 1500 - 2000лв. и накрая да се прееба яко. Даже и с MadHead говорих за Фобос-а и той каза, че е доволен - написах им едно писмо с въпрос къде в София имат представител и сега чакам отговор.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа