Забрана за газови уредби от 01.01 2010г в ЕС

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Вто 13 май 2008 13:27


И аз вярвам, че такъв сценарий няма да се случи. По-скоро, както са посочили и други колеги по-горе ще се регламентира по-стриктен контрол върху техническото състояние на автомобилите, оборудвани с АГУ. То и сега пише на някои газостанции, че зареждането става след представяне на съответния документ, но кой го спазва ... .
Аз например(както съм писал и в други теми) не пропускам година в която да мина на редовен технически преглед на АГУ-то, за да съм спокоен за себе си и за останалите, а и за цялостта на автомобила си.




Потребителски аватар
Lisho
Мнения: 495
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:41
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Lisho » Вто 13 май 2008 13:36


Истината е някъде по средата.Това не може да е вярно (забрана на колите да се движат с газ).При положение, че търсят алтернативни горива произведени от какво ли не.Някой да му хрумне да забрани използването на нещо което го има отдавна и се изискват минимални капиталовложения да се използва - аз лично не вярвам.По-скоро ми намирисва на стар български обичай - хвърляй "бомби" и дръж народа в мъгла.
А може да се окаже и че, филма не бил шведски, а съветски и не се казвал баба дала на войника, а "Балада за войника".


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Мнениеот joker » Вто 13 май 2008 14:41


Абе откога започнахте така безрезервно да вярвата на пресата.....че то ако няма сензация(разбирай послъгване) или нещо жълтичко....кой вестник ще се продава?
Аз лично имам доста съмнения относно достоверността на статията....или както казва колегата горе"баба дала на войника"....


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот walentin » Вто 13 май 2008 14:57


Преди 16 години тъстът ми каза:"от утре спират трабантите от движение". Защо?-питам. "Защото- вика той-го пише във вестника- ето виж 24 часа". Та тия шугави помияри - джурналята - се нещо сензацийка....тираж да има,лапачка да има , нищо че стресират хората, ......както и каналето аварията в атомната Козлодуй, а после Европата ни накара да я затворим, заради тоя майтап.


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Вто 13 май 2008 15:01


Ако това стане, бакшишите ще блокират страната. И предполагам - доста хора този път ще се присъединят към тях :wink:


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Мнениеот Stefan » Вто 13 май 2008 15:14


Това в близко бъдеще няма да стане :arrow:


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Вто 13 май 2008 18:21


joker написа:Абе откога започнахте така безрезервно да вярвата на пресата.....че то ако няма сензация(разбирай послъгване) или нещо жълтичко....кой вестник ще се продава?
Аз лично имам доста съмнения относно достоверността на статията....или както казва колегата горе"баба дала на войника"....


Напълно подкрепям мнението на бат жокер. :roll:

Нали и буш щял уж да се жени за руската шампионка по фигурно..... :lol:


Потребителски аватар
btkmobail
Мнения: 395
Регистриран на: Пет 07 дек 2007 19:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот btkmobail » Вто 13 май 2008 19:01


Поредните глупости са това според мен!!!!
Едва ли някой ще си позволи да спре от движение половината коли в БГ,Италия и т.н.!!!!


greenbul
Мнения: 45
Регистриран на: Нед 30 апр 2006 21:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот greenbul » Вто 13 май 2008 21:46


Били сме свидетели и на едното и на другото. ЕС ни затвори АЕЦ-а и окото им не мигна, докато за колите дълго време разправяха, че като влезем в ЕС само Евро 3 ... Тогава обаче се разрових и се оказа, че на един автомобил не могат да се налагат по-високи еко изисквания от тези при производството му. Тук обаче случая е друг. Ако е вярна статията, че са го приели, ще ги приложат вервайте ми. Остава статията да не е вярна.


Потребителски аватар
webdude
Мнения: 999
Регистриран на: Пон 17 дек 2007 18:49
Автомобил: Ford Mondeo MK3
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот webdude » Вто 13 май 2008 22:19


Ако беше сериозна новина щяха да я съобщят в сериозна медиа ... мисля, че това е съчинение на Новинар (не успях да намеря писано за това никъде другаде)


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот parno » Сря 14 май 2008 17:00


http://www.novinar.net/?act=news&act1=d ... MjY0MDs1MA
бе плява ама..........не са си го помислили не са го направили


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Сря 14 май 2008 21:07


Ако това стане 90% от сервизите в БГ ще фалират защото с толкова ще намалеят проблемите със запалването и работата на двиг. на газ и метан :twisted: mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
ligustrum
Мнения: 510
Регистриран на: Пет 21 мар 2008 23:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ligustrum » Сря 14 май 2008 22:16


каквото и да стане,мисля,че този път не трябва да се хващаме за палците пред европа,а да реагираме адекватно-както междувпрочем самите те правят,когато нещо не им аресва :a boi de :patriot


Потребителски аватар
quattro^^
Мнения: 1662
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:52
Автомобил: audi a6 c5
Двигател: AJL
Местоположение: Пловдив

Мнениеот quattro^^ » Сря 14 май 2008 22:57


Теодор написа:Ако това стане 90% от сервизите в БГ ще фалират защото с толкова ще намалеят проблемите със запалването и работата на двиг. на газ и метан :twisted: mhihi mhihi mhihi

И трафика драстично ще намалее...


Потребителски аватар
Prodriver
Мнения: 646
Регистриран на: Пон 23 май 2005 1:01
Автомобил: VW Polo VW 1300
Двигател: AEE 1996 AB 1971
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Prodriver » Чет 15 май 2008 9:56


Smoke написа:http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=left&sql=MjY0MDs0Mw==&mater=MjY0MDs1MA
бе плява ама..........не са си го помислили не са го направили

Така като чета статията я разбирам,че май става дума само за такситата,а не за всички автомобили :roll: Знам ли може и да бъркам :gruebel



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта