Прекъсване при Passat b5.5 1.9 AVF

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Ivan24
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 05 апр 2023 9:01
Автомобил:
Двигател:

Прекъсване при Passat b5.5 1.9 AVF

Мнениеот Ivan24 » Чет 15 юни 2023 23:25


Здравейте, колеги! Имам следния проблем с моят Пасат, който е 1.9 131к.с. След смяна на цял комплект съединител колата започна при някаква определан особеноат да прекъсва. Първият път в който усетих проблема е веднага на вечерта след излизаеното и от сервиза след смяна на комплект съединител. А проблема по-конкретно да обясна е, както си карам и при по-рязко подаване на газ след 1900/2000 об.м започва да прекъсва и да забива, мога да го определя като моментно гаснене на колата и моментално възпламеняване след части от секундата. Това цялото нещо не се случва постоянно, а от време на време когато на колата и скимне. На диагноатика нищо не показва. Някой има ли представа какъв може да е проблема? Мислил съм да взема от един приятел диагноатиката да седи в колата и когато почне да ми прави следния проблем да отбия някъде и веднага да я закача за да видя дали ще покаже някаква грешка




Потребителски аватар
batteto.1984
Мнения: 230
Регистриран на: Пет 19 окт 2007 22:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Прекъсване при Passat b5.5 1.9 AVF

Мнениеот batteto.1984 » Сря 21 юни 2023 13:21


Датчик колянов вал 100 %.Протрита изолация!На диагностика няма да го хванеш,пробвай докато работи колата да му мърдаш кабела да видиш дали ще прекъсва!



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта