Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Пет 18 Апр 2014 17:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Изображение Изображение Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Голф 3 1.9тди 1994г. проблем с палене и обороти Публикувано на: Пет 09 Авг 2013 23:36 

Местожителство: София
Така да започна от ремонта.Колата имаше проблеми,закарах в сервиз,там ми бе сменен компютър,помпа,и ремонт на сигменти.
Сега колата върви на пушка,проблема е обаче че когато е студена задължително трябва да подам газ иначе гасне.Когато е топла като я запаля оборотите драстично падат-можеби до около 500об.след което колата "сама" си подава газ и не гасне.Това което забелязвам е че си работи постоянно на 1000оборота,ни по нагоре,ни по надолу.
Нямам проблем с прекъсване или гаснене в движение или нещо подобно,но това с тия 1000оборота малко ме плаши при условие че преди си стоеше на 800-900об.
тъй като колата върви доста повече от преди,проведох разговор с познат дали компа не е с чип,но това май само на Динотест мога да го разбера.Ако е "чипосана" може ли да е от това?
Другото което забелязвам е че колата си набира от 1000-та оборота доста прилично а след 3000 почва още повече да върви.
Един познат ми каза че проблема най-вероятно е в помпата-предварение ако правилно съм запомнил.
Ако от написано от мен разбирате проблема, ще бъда благодарен да ми кажете как,кой и къде може да го оправи.
Става въпрос за Голф 3 1.9тди 1994г.София

Да допълня гледахме я с Ваг-ком и не исписва грешки,но до там.Момчето което я закачи кара бензин и с дизела не е на ТИ,а аз хич не разбирам.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: проблем с палене и обороти Публикувано на: Пон 12 Авг 2013 22:41 

Местожителство: София
:banghead :question
колата все още си стой на 1000оборота,никой ли не знае майстор или сервиз в София който да реши проблема?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа