Въпрос относно Corrado vr6

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
tontoni
Мнения: 210
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот tontoni » Вто 26 юли 2011 1:18


GTI 16V ABF написа:
tontoni написа:
GTI 16V ABF написа:
judasss написа:Не съм правил с никой гонки , скоро го взех и нямам наблюдения към него ...Но само ще ти кажа че разхода не трябва да те интересува като взимаш такава кола :lol:
Мотора е много приятен за каране , има много приятен звук , и след 3500 се реже като заклано прасе :lol:
И да корадо вр6 е добър избор , вобще корадо ...

Много мерси колега че сподели как стоят нещата на кратко :beer а да питам така просто ако някой е разглеждал автокъщите във дупница има ли такива машини и дали ще се намери добър егземпляр :drunk



:screwy :063: :dummy: отдавна диларите на коли втора ръка са се отказъли да внасят такива екзотични и непродаваеми коли!!!!! Още повече щом искаш корадо вр6 говорим за поне 5-6000лв. за читаво. Това е само с поръчка от близак ,които се занимава с това и може да ти го докара от Германия. В Италия хора запознати с техните закони знаят ,че на 2.9 двигател данакът е не по малко от 1000 евро на година и тези коли отдавна са изхвърлени и претопени!

Добре колега аз имам колебания между Голф 3 GTI 16Vюбилейка и въпросното Corrado VR6 ти ако си кое ще вземеш?!Много ме кефат и двете коли обаче незнам,голфа има предимството че е по евтин като цяло а корадото има предимство це върви повече и такава кола редко се вижда още повече VR6,във задънена улица съм :?: :drunk


Колега ако намериш читаво корадо ВР6 в българия и да се продава аз бих го взел да си имам 2 mhihi ти виждал ли си какви мъртъвци са нашенските ВР6-ци?




Потребителски аватар
judasss
Мнения: 1484
Регистриран на: Пон 29 дек 2008 2:39
Автомобил: neshto nezakonno
Двигател: 2.9 VR6
Местоположение: в гаража
Контакти:

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот judasss » Вто 26 юли 2011 8:42


Колегата е прав за цените , мойто изпадна евтино , въпреки че знаех че не е читаво , има си кусури , ама се отстраняват ... това е друга тема


Щом питаш за разход цени и т.н. , юбито е твойта кола ... :lol: , но в крайна сметка както Г60 се изрази някаде , ''И най - хубавия голф , не е Корадо '' :talk:


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот GTI 16V ABF » Вто 26 юли 2011 15:37


Еми колеги от това дето вие пишете почвам до си правя изводи че корадо читаво тук трудно ще намеря,а да копувам изнасилени VR6-тици и после да наливам допълнителни пари за да тръгне като хората не ми се иска :screwy значи както каза колегата юбито е мойта кола може да не върви толкува но поне по-лесно се намират запазени а пък и са си по-нови докато корадото ще е по старо на много километри а бе едно ABF-че със модове във послецтвие като широка генерация,къси скорости,чип,лек маховик... и спорет мен много добре ще стане със тези доработки :Mr Green Fun :drunk


Потребителски аватар
tontoni
Мнения: 210
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот tontoni » Вто 26 юли 2011 16:15


GTI 16V ABF написа:Еми колеги от това дето вие пишете почвам до си правя изводи че корадо читаво тук трудно ще намеря,а да копувам изнасилени VR6-тици и после да наливам допълнителни пари за да тръгне като хората не ми се иска :screwy значи както каза колегата юбито е мойта кола може да не върви толкува но поне по-лесно се намират запазени а пък и са си по-нови докато корадото ще е по старо на много километри а бе едно ABF-че със модове във послецтвие като широка генерация,къси скорости,чип,лек маховик... и спорет мен много добре ще стане със тези доработки :Mr Green Fun :drunk


Както ти казах корадо вр6 от 95-та година с едно юбилено салонче 5 000 ЕВРО от Германия може и сам да си го докараш :drunk


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот GTI 16V ABF » Вто 26 юли 2011 16:23


tontoni написа:
GTI 16V ABF написа:Еми колеги от това дето вие пишете почвам до си правя изводи че корадо читаво тук трудно ще намеря,а да копувам изнасилени VR6-тици и после да наливам допълнителни пари за да тръгне като хората не ми се иска :screwy значи както каза колегата юбито е мойта кола може да не върви толкува но поне по-лесно се намират запазени а пък и са си по-нови докато корадото ще е по старо на много километри а бе едно ABF-че със модове във послецтвие като широка генерация,къси скорости,чип,лек маховик... и спорет мен много добре ще стане със тези доработки :Mr Green Fun :drunk


Както ти казах корадо вр6 от 95-та година с едно юбилено салонче 5 000 ЕВРО от Германия може и сам да си го докараш :drunk

Може но аз съм прегледал бая обяви за корадо и 95-та не видях иначе и аз знам че има те са последните,ако си копувам корадо VR6 и за покупката и за след като го купя трябва да разполагам със повечко пари :drunk


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот GTI 16V ABF » Вто 26 юли 2011 16:34


иначе ето тези ме изкефиха ама и цените също ме изкефиха mhihi




Голфа - http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vtq3ym3vlgvu и този http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=bjsozeakyohw


Корадото - http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=v43g3jgv1jed


добри машинки eusa


Потребителски аватар
tontoni
Мнения: 210
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот tontoni » Вто 26 юли 2011 16:46


GTI 16V ABF написа:иначе ето тези ме изкефиха ама и цените също ме изкефиха mhihi




Голфа - http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vtq3ym3vlgvu и този http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=bjsozeakyohw


Корадото - http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=v43g3jgv1jed


добри машинки eusa




Неискам да те разочаровам но никога кола която е мокра на снимките не е същата когато изсъхне. :wink: (говоря за корадото)


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот GTI 16V ABF » Вто 26 юли 2011 17:05


Ти пък много си е добре корадото :да: саме че този голф дето е черния ми най хвана окото :012:


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11161
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот brabus » Вто 26 юли 2011 21:48


Колега, ти вярно ли си готов да дадеш толкова пари за кола от средата на 90-те години?
Ако е така моят съвет е да се оглеждаш и за Голф VR6 Sincro

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=v433ahvuknoh Нещо такова.

Ако трябва да избирам аз лично бих заложил на Корадо. По-екзотична и по-хубава кола е. Кола, на която ако се грижиш за нея цената вече започна да расте, а не да пада. При Голф 3 това няма как да се случи.


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот GTI 16V ABF » Вто 26 юли 2011 22:17


brabus написа:Колега, ти вярно ли си готов да дадеш толкова пари за кола от средата на 90-те години?
Ако е така моят съвет е да се оглеждаш и за Голф VR6 Sincro

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=v433ahvuknoh Нещо такова.

Ако трябва да избирам аз лично бих заложил на Корадо. По-екзотична и по-хубава кола е. Кола, на която ако се грижиш за нея цената вече започна да расте, а не да пада. При Голф 3 това няма как да се случи.




Аз куфари със пари не съм приготвил(за съжаление) а за корадо VR6 вие ми казвате(а не е и сложно да се сетя)че си иска тази кола пари и за закопуване и за подръжка,та затове вече съм заложил на Голфа пък и мисля че ще ми спести някой главоболия :bishop

А относно Голф 3 VR6 Sincro доста са тромави и съм си казал ако ще е Голф 3-ка ще е GTI 16V 20 Jahre ако ще е VR6 ще е във Корадо но както казах заложил съм на Голфа :drunk


Потребителски аватар
Vw motorsport
Мнения: 14
Регистриран на: Нед 26 юни 2011 0:44
Автомобил:
Двигател:

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот Vw motorsport » Сря 27 юли 2011 17:38


Колеги от това което прочетох си създавам мнение че Корадо ВР6 не е май много подхудяща кола за мен :cry:
Доста пари трябва да дам за закопуването му :banghead:
Имам един въпрос който от прочетеното не ми се изясни въпроса е Корадо ВР6 по българските автокъщи дали има !? :roll:


Потребителски аватар
tontoni
Мнения: 210
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот tontoni » Чет 28 юли 2011 2:48


Vw motorsport написа:Колеги от това което прочетох си създавам мнение че Корадо ВР6 не е май много подхудяща кола за мен :cry:
Доста пари трябва да дам за закопуването му :banghead:
Имам един въпрос който от прочетеното не ми се изясни въпроса е Корадо ВР6 по българските автокъщи дали има !? :roll:

ЧИТАВО НЕ!!!!!!!! :012:


Потребителски аватар
Vw motorsport
Мнения: 14
Регистриран на: Нед 26 юни 2011 0:44
Автомобил:
Двигател:

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот Vw motorsport » Чет 28 юли 2011 3:26


:cry: жалка е тази работа,друг вариянт да се сдобия със такава екзотика със бюджет от порядака на 5-6000 лв. :Mr Green Fun

има ли изобщо смисъл :?:


Потребителски аватар
divaka
Мнения: 610
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 11:45
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 16vG60
Местоположение: София (Красна поляна)

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот divaka » Чет 28 юли 2011 7:33


абе за тези пари може и да се намери но не и в Бг,по скоро от Италия нещо ако излезе


Потребителски аватар
Vw motorsport
Мнения: 14
Регистриран на: Нед 26 юни 2011 0:44
Автомобил:
Двигател:

Re: Въпрос относно Corrado vr6

Мнениеот Vw motorsport » Пет 29 юли 2011 0:18


Колеги значи казаха ми а пък и гледам по форума хубави неща се пишат за голф 3 гти 16в АБФ та той дали няма да е по-доре за мен щото даже още нямам книжка на 17 съм :Mr Green Fun обаче плановете още от рано ги почвам та голфа или корадото ще ме повече устройва като за начинаещ(сигурно ви писна да ми отговарате на смотаните въпроси но се някак си трябва да се почне) :beer



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта