Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
heimdal
Мнения: 1857
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 10:43
Автомобил: VW Polo
Двигател: 1997
Местоположение: София

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот heimdal » Нед 02 сеп 2012 23:02


Голямо БЛАГОДАРЯ,
на 3-те момчета от Нова Загора пристигнали в петък рано сутринта.
"Патрона" и неговите приятели помагаха повече от половин ден в работата около подготовката
на събора. Поради ангажимент ни изоставиха към 18 същия ден,
изпуснаха съботата ...надявам се да излязат повече снимки и видео за компенсация.
Следващия път - от начало до край ! :bowdown




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот dobrin » Пон 03 сеп 2012 8:44


За мен това беше най-емоционалното преживяване, свързано с клуба, форума и марката. Макар да знаех каква е програмата и какво следва, повярвайте ми, настръхнах на края на огненото шоу, комбинирано със зарята. След което се включиха и гайдарите и ... :maaad:
За пореден път се потвърди мнението ми, че такова нещо е възможно само с единомислещи хора, работещи като екип за постигане на общата цел. Всички членове на клуба, които участваха пряко в идеите, подготовката, организацията и провеждането на събора, както и момчетата от форума, които дойдоха и помогнаха на място. Особена благодарност заслужават EliPavlova, joser и другите, които се грижиха за децата (включително и моето) в детския кът.
Поздравления и към феновете от всички краища на България (и групата от Габрово, помогнала с доста неща, особено искам да благодаря на yarek), чиято толерантност беше на ниво и не си пречеха взаимно на забавлението, които спазваха правилата на събора (с някои незначителни изключения).


Потребителски аватар
TedoM
Мнения: 214
Регистриран на: Вто 15 дек 2009 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Горубляне
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот TedoM » Пон 03 сеп 2012 8:50


Уникален събор!! Много фън, готини коли настроение всичко :D
Засега се сещам само за една препоръка: Jetta, Vento, Bora да си имат отделен клас за награждаването,а да не са при съответно Голф 2/3/4


Потребителски аватар
Лъвчо
KMETO
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:58
Автомобил: Passat B5 syncro
Двигател: AFN
Местоположение: Радомир/София

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот Лъвчо » Пон 03 сеп 2012 11:27


Уникален събор с уникални хора :!:
Нямам думи да опиша преживяното ........... :bowdown
Перфектна организация гУлеми сме


Потребителски аватар
Linkos
Мнения: 88
Регистриран на: Нед 14 фев 2010 14:51
Автомобил: VW Golf 1.8 T
Двигател: AGU
Местоположение: Бургас

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот Linkos » Пон 03 сеп 2012 11:28


Събора беше уникален ,голямо благодаря на организаторите за незабравимите спомени .... аз лично бях от последните които си легнахме към 6 сутринта ,защото ЕЛХОВСКАТА ракия ме довърши :063:


love.vwclub


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот mupk0 » Пон 03 сеп 2012 14:13


dobrin написа:За мен това беше най-емоционалното преживяване, свързано с клуба, форума и марката. Макар да знаех каква е програмата и какво следва, повярвайте ми, настръхнах на края на огненото шоу, комбинирано със зарята. След което се включиха и гайдарите и ... :maaad:
За пореден път се потвърди мнението ми, че такова нещо е възможно само с единомислещи хора, работещи като екип за постигане на общата цел. Всички членове на клуба, които участваха пряко в идеите, подготовката, организацията и провеждането на събора, както и момчетата от форума, които дойдоха и помогнаха на място. Особена благодарност заслужават EliPavlova, joser и другите, които се грижиха за децата (включително и моето) в детския кът.
Поздравления и към феновете от всички краища на България (и групата от Габрово, помогнала с доста неща, особено искам да благодаря на yarek), чиято толерантност беше на ниво и не си пречеха взаимно на забавлението, които спазваха правилата на събора (с някои незначителни изключения).

Другият път ако пак ще надуваме балони ни предупредете :) Да си носим компресорчета на 12волта mhihi mhihi


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот dobrin » Пон 03 сеп 2012 14:42


Някои плащат луди пари за такова замайване mhihi
Забравих да поздравя Ямболската група за автомобилите, които показа.
Почти във всяка класация по модели имаше техен автомобил. :да:


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот Vlad777 » Пон 03 сеп 2012 15:34


Както каза един колега - "Ямбол е градът" :lol: :lol: :lol: :bowdown

Ако сте забелязали тази година наблягахме на фолклора - детска формация Боженци, гайдите и голямото хоро около огъня. Именно на планината, сред природата е мястото за такава музика и както каза и многоуважаемият колега Varbona - абсолютно в тон с името на марката Фолксваген. :lol: Надявам се този по-различен събор да се е харесал!

Благодаря на тези, които си почистиха боклуците след себе си и си отнесоха чувалите до най-близкия контейнер с автомобилите си! След като всичко приключи, няколко колеги обиколиха поляните и мога да ви уверя, че не сме оставили боклуци там!

Това, което не ми хареса лично на мен е, че въпреки обявените правила и забележките някои хора все пак показаха колко им е мощна аудио системата в автомобила и се наложи да им се прави повторно забележка. Чалга всеки може да си слуша всеки ден и навсякъде... Нека на тези събори се настроим за друг вид музика и да бъдем толерантни спрямо съседите си по палатка! Другото е, че отново въпреки написаното, имаше 2-3 случая на запален огън извън общото огнище, който можеше да прерастне доста лесно в пожар. Тревата е суха и не е нужно много на огъня за да напусне "огнището" и да се разпростре. Тези огньове бяха загасени с клубните пожарогасители - нека няма сърдити, но трябва да бъдем отговорни и към природата! Поляните и боровете наоколо не са за еднократна употреба...

Лично аз си изкарах супер! Искам да благодаря на всички, които дойдоха и уважиха събитието, защото то се прави единствено и само за феновете от други фенове!

Догодина задължително ще се постараем още повече и отново ще имаме един VW празник!

: vw fen : vw fen : vw fen


Потребителски аватар
TRAIANSKI
Мнения: 248
Регистриран на: Чет 12 ное 2009 12:14
Автомобил: Golf mk3
Двигател: 1.8 75 AAM
Местоположение: Сливен (Праскова area)

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот TRAIANSKI » Пон 03 сеп 2012 16:13


Имаше загасени огньове и барабар с тях "загасени" клубни автомобили ... :не: Не е хубаво така ..


Потребителски аватар
suggar
Мнения: 875
Регистриран на: Нед 19 авг 2007 19:46
Автомобил: Seat Ibiza
Двигател: ASV
Местоположение: Габрово

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот suggar » Пон 03 сеп 2012 16:24


Предвид ниските температури, мисля че е разбираемо запалването на огньовете, нашата група беше от тези, които нарушихме това правило, но огънят беше във барбекю на високо от тревата, около него беше полято със вода и на ръка разстояние имахме пожарогасител и туба с вода. Освен това всички се бяхме събрали около него и не сме го оставяли без надзор.


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот golfmk1 » Пон 03 сеп 2012 16:29


Прекарах си супер.Както се казва с хубави хора весело става.Искам да благодаря на всички с които си прекарахме повече от добре :kissy:


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот Благовест » Пон 03 сеп 2012 16:36


suggar написа:Предвид ниските температури, мисля че е разбираемо запалването на огньовете, нашата група беше от тези, които нарушихме това правило, но огънят беше във барбекю на високо от тревата, около него беше полято със вода и на ръка разстояние имахме пожарогасител и туба с вода. Освен това всички се бяхме събрали около него и не сме го оставяли без надзор.

Май колегата говори за пъркащите автомобили по цяла нощ...Което си е неприятно наистина,но на какво основание да се накарат тези хора да ги загасят?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот Vlad777 » Пон 03 сеп 2012 16:39


Ясно е, че бяха ниски температурите, но място около големия огън имаше достатъчно за всички.
suggar написа:огънят беше във барбекю на високо от тревата, около него беше полято със вода и на ръка разстояние имахме пожарогасител и туба с вода. Освен това всички се бяхме събрали около него и не сме го оставяли без надзор.

Добре сте се сетили, защото други момчета даже ни потърсиха, за да им помогнем да си загасят огньовете, защото не могат сами - огънят уж изгасва и след малко се "събужда" и тръгва отново във всички посоки към коли и палатки. :horror:


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот dobrin » Пон 03 сеп 2012 16:47


За огньовете основен проблем беше, че там принципно е забранено паленето на огън, защото цялата поляна е в Натура 2000. А и най-вече за нашата и сигурността на природата.
Както Владо спомена по-горе, имаше два случая, при които трябваше да се реагира доста бързо за загасяване на непредвидимо разпространили се пламъци. А всички знаем бор как гори ...
Добре е, че бяхме осигурили достатъчно големи пожарогасители.


Потребителски аватар
gecata5767
Мнения: 57
Регистриран на: Сря 07 май 2008 22:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливен

Re: Национален Volkswagen събор Узана - Отзиви и препоръки

Мнениеот gecata5767 » Пон 03 сеп 2012 17:07


За тоя огън,преди да го загасят можеше да ме предупреди и да каже колега гася затваряй вратите и багажника че ще се вдигне пошилка или да преместя колата :не: Колата от черна стана бяла и не само вън а и целия салон табло и под.Можеше да се рисува по седалките :bowdown



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта