Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Благовест » Пон 15 апр 2013 9:22


Поздрави на колегата с вувузелата!Как не се умори да я надува :mhihi
Другия път сложете табелите на "кътчетата",за да се знае...Щото паркирахме на един такъв и отидохме да си разглеждаме Водопадите :mhihi Та,ако ни нямаше цял ден щяхте да си се снимате на асфалта :gruebel




Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Gigabyte » Пон 15 апр 2013 10:07


Ако почна да пиша няма да ми стигне цял ден :biggrin Едни от първите пристигнахме нашата група ,последни си тръгнахме. Изкарахме си на макс ,много приятно ,в уникална обстановка ,с хубави хора ,чак да ми се прииска другата седмица пак да сме там :mhihi Много коли издеяниха ,някои не успяха, аз съм благодарен на моята палатка ,че успя да изтърпи пиянските ми изблици и издържа на прекъсвачите ,ама то ни е простено ,миналата вечер не бяхме мигнали с някои съфорумци - от вълнение :screwy :mrgreen Запознах се с много приятни и добри хора ,видях се с много стари познати ,обсъдихме болните планове ,които сме намислили за колите си и такам :)

Чак днеска ми е едно съвестно ,че една бяла единичка не ме буди с 100 кила в 8.00ч. :mhihi Може би един от минусите беше ,че липсваше огъня като от миналите години и хорото (за сплотяване на колектива :biggrin ).

Едно ГОЛЯМО ЕВАЛА за всички допринесли за това мероприятие. С каквото можем ще помагаме за следващото такова ,защото нямам аз вече търпение да идва :redface :icon_lol


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот radi_nrj » Пон 15 апр 2013 10:31


Клипче от "Люлин Шейка" ще има ли :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот toshara » Пон 15 апр 2013 10:50


Благовест написа:Поздрави на колегата с вувузелата!Как не се умори да я надува :mhihi
Другия път сложете табелите на "кътчетата",за да се знае...Щото паркирахме на един такъв и отидохме да си разглеждаме Водопадите :mhihi Та,ако ни нямаше цял ден щяхте да си се снимате на асфалта :gruebel

Тоя колега с вувузелата ме уби :eek свири цяла вечер,че и неделя до обяд пак надуваше,тогава малко се подразних,ама сега като се замисля трябва да получи поздравления :icon_lol ...Всичко беше супер,не ни се тръгваше от там,тръгнахме на обяд,бяхме едни от последните коли.
Само лошо впечатление ми направиха колегите,които след 11-12 вече пияни се качваха и си държаха колите на прекъсвач по няколко минути,разбрах и за един колега,който е влязал в някакви храсти след като се е качил пиян,но не съм сигурен,жив и здрав да е,и да внимава.
Кофтито е,че вечерта доста подуха и заваля,и ние бяхме по средата на поляната и шатрата се държеше яко от всички ъгли да не литне.
Имаше едни колеги,дето си бяха направили дискотека в шатрата и не се спряха цяла вечер да играят,даже по едно време шатрата се срути върху тях,ама набързо я оправиха :icon_lol


Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Weezy » Пон 15 апр 2013 11:07


Страхотен събор, страхотна атмосфера, страхотни хора, страхотни коли... Всичко беше на ниво, догодина пак. :th_up


Потребителски аватар
arni 74
Мнения: 986
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 22:25
Автомобил: Audi S3
Двигател: 1.8T
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот arni 74 » Пон 15 апр 2013 11:30


И аз да изкажа моите благодарности към Здравко и Сашо и всички отговорни за това събитие наречено" Waterfalls"..бях на първия събор, после на втория.. след което пропуснах 2 години.. но бях сигурен и убеден че всеки път ще става все по яко , от към коли и хора.. атмосферата е неповторима и , поне за мен несравнима с никое друго подобно събитие.. Въпреки че бях само в събота, си изкарах страхотно.. видях се със страшно много колеги, с някои от тях се разходихме до водопадите.. и на финала да благодаря за страхотния подарък който ми бе даден на награждаването... :zork-metal-smiley
Благодаря на всички за приятните емоции които преживяхме на това страхотно място наречено -Крушунски водопади :beer


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kozunak » Пон 15 апр 2013 11:38


Идеално беше. Моите единствени забележки, като на всеки друг събор, не са свързани с организацията, а с хората, които ги посещават. Смисъл, честно, аре стига с тая чалга и тая простотия. Разбирам, че просто си дрънкам и нищо няма да се промени, ама наистина не проумявам кое му е готиното да си спреш колата в 6 сутринта и да демонстрираш децибели с песен на Анелия, примерно. Показваш къв си пич ли, музикална култура ли, саунд система ли, възпитание ли, може би интелект, или просто щото ти е кеф? Другото са прекъсвачите. Ей голям кеф е тва. Начи винаги ми е било мечта да си тероризирам мотора. Някой обаче замисля ли се при 7000 оборота без товар кво се случва в блока? :gruebel

Останалото ясно. Доста пичове, лафче, хапване и тн. Благодаря за което.

Неофициално, колата на събора беше румънска...според мен.


Потребителски аватар
zarka.zlobarka
Мнения: 544
Регистриран на: Сря 18 яну 2012 23:04
Автомобил: Golf IV
Двигател: AGU
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот zarka.zlobarka » Пон 15 апр 2013 13:00


За мен този събор беше най-доброто VW събитие, на което съм присъствала и вече ми е тъжно, че приключи. Моите уважения към хората, стоящи зад всичко това - Сашо и Здравко за вложеното старание, труд и средства. :bowdown :bowdown Благодаря и на компанията, с която прекарах 3 прекрасни дена, изпълнени с много положителни емоции! :beer И съжалявам, ако съм притеснила някого с действията си. :smile


Потребителски аватар
GTI1.8
Мнения: 760
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 23:44
Автомобил: Golf mk2 GTI
Двигател: PB 1990
Местоположение: Банкя

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот GTI1.8 » Пон 15 апр 2013 13:27


На мен също ми е първо подобно събитие и останах много очарован,прекарах си много добре запознах се с много и все приятни хора,всичко беше много добре приятна компания,студена бира,топла скара и много красиви коли и момичета.. :bowdown

Поздравления на организаторите и искрени благодарности за подаръка от страна на Пиронски.

Пиронски с огромно удоволствие ще те взема и за следващата Крушуна :Mr Green Fun


Потребителски аватар
BeckoTDI
Мнения: 1486
Регистриран на: Нед 09 дек 2007 1:24
Автомобил: VW Touareg-Audi Coupe-VW Golf 3
Двигател: BPE-ABK-AAZ
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот BeckoTDI » Пон 15 апр 2013 13:29


Събора беше много добре организиран, местата за паркиране, развлеченията, всичко беше на ниво. С пожелания за напред така, все нагоре и все по-хубав да става.

Както каза Kozunak, забележки има само към някои хора. И да пишем тука и да не пишем, едва ли ще променим нещо, но дано си вземат поука за другите събори и да не се повтарят.

Поствам ги тука колите, кoито обикаляха в 4 сутринта и надуваха бибитките обикаляйки няколко пъти поляната да събудят всички. Еми колеги не ви се получи шегата и не беше забавно :thumb_down

Сив голф 4 с татуси.
Изображение

Един тъмно син голф 3 кабрио варненски между тях, но не мога да намеря снимка на него.

И Ауди А4 авант
Изображение


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kuncavia » Пон 15 апр 2013 13:39


Ама хора, много рано лягате бе :no

п.с. не съм помпал клаксони, но бях буден тогава :drunk Първата вечер бях доста разочарован, защото към 3 нямаше с кой да пия и си легнах, щото жената даваше зор :dummy


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Stefan » Пон 15 апр 2013 13:52


Здравко, Сашо и всички останали, които стоите зад това хубаво мероприятие :applaud5 :bowdown Огромни поздравления, че отново се нагърбихте със задачата да организирате този събор, за да можем отново да се видим и да си изкараме добре с хората с които се познаваме. Тази година събора беше доста по-голям от предния път когато присъствах и доста по-организиран :beer Направихме хубави снимки, няколко клипчета, хапнахме, пийнахме, абе всичко беше супер :biggrin

Негативите: Това което не ми хареса докато бях там - добре познатите ни колеги с варненския Тоарег... Мисля си, че ако това представление го изнесат в центъра на селото ще имат много повече привърженици и фенове от присъстващите на ливадите :mhihi Като цяло - брутална картинка на фона на тези хубави автомобили :rolleyes

Това с клаксоните ако наистина е било така просто нямам думи :stumm Заради подобни изцепки никога не съм и няма и да остана на нито един събор да спя на палатка :icon_evil


Потребителски аватар
Волен
Мнения: 808
Регистриран на: Пет 07 сеп 2007 17:37
Автомобил: 1996 Polo 6N
Двигател: 1H
Местоположение: Варна...морето

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Волен » Пон 15 апр 2013 14:15


Страхотен събор, както по правило се случва винаги на Крушуна. Незабравима среща с много приятели, чудесен Рожден ден на стрелбището! :icon_lol На другия ден даже отидох да погаля бара.. :mhihi :mhihi :mhihi
Огромни благодарности на Здравко, Сашо и всички помогнали това събитите отново да се случи! Благодаря и за неочаквания подарък! :bowdown

Тук е мястото и да се извиня на всички, които сме подразнили с обиколката на поляната вечерта, тъй като бях с една от колите. СЪЖАЛЯВАМ!!! Почувствах се гузен на другия ден. Прощалната обиколка беше пресилена и ненужна, просто не искахме това събитие да свършва и трябваше да го споделим с някой.. :no
Извинявам се още веднъж на тези, които сме събудили. :dummy


Потребителски аватар
zarka.zlobarka
Мнения: 544
Регистриран на: Сря 18 яну 2012 23:04
Автомобил: Golf IV
Двигател: AGU
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот zarka.zlobarka » Пон 15 апр 2013 14:29


Tъй като и аз съм в това число, следва да се извиня на всички за причиненото неудобство! Съжалявам за среднощните ни изблици, не сме го направили с лоши намерения и чувства, просто, както каза Волката, не ни се искаше да свършва. :redface


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот golfmk1 » Пон 15 апр 2013 14:32


Аз си прекарах повече от добре за поредна година :wink Този събор за мен си остава НАЙ-ГОЛЕМИЯ :bowdown Благодаря на всички виновни които успяват за поредна година да сътворят този голям празник.ГОЛЕМИ СТЕ МОМЧЕТА :vwknee



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта