Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Сря 01 Окт 2014 12:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 16:42 

Местожителство: Русе
Колеги някои знае ли на каква цена е радиатора за парното.Колата е г3 gti 115кс. с климатик.Ще сам много благодарен ако някои ми помогне,благодаря на жсички които ми пишат по темата

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 16:58 
Аватар

Местожителство: Велико Търново
Автомобил: SEAT TOLEDO 2000
Двигател: 1.9 TDI ALH
за тди -90 к.с. е към 130 лв ,за обикновен ТД -140 лв ,сигурно и твоят ще е някъде там,това са цени радиатор + труда за сваляне на таблото,иначе самия радиатор - около 50 лв -хубав

Последна промяна от dokros на Вто 03 Фев 2009 22:39, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 19:08 
Аватар

Местожителство: Русе.... Golf 3 1,8mi.ABS 1992g,Passat1,8 RP.1990g
Не е толкова скъпо!!!
На Ауто+ за моя голф 3 1,8ми струваше преди 9 месеца 30лв- на фирмата ТОПРАН мисля ,че е Немска!!!
Не мисля,че твоят е по различен,защото питах в магазина и ми казаха че няма други модификации!!!
Приготви се и за поставяне да ти вземат поне 100лв :banghead:
Ако не си свалял до сега таблото на Голфа по добре не опитвай...
При смяната обърни внимание на клапата,която рзделя топлия и студеният въздух...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 20:39 
Аватар

Местожителство: Плевен
Автомобил: Renault Laguna
Двигател: F3P720
Моето го купих за 70лв. при положение,че имаше и от 35лв.По принцип евтиното излиза по-скъпо.Не винаги е така,но цената говори за качеството според мен.Можеш да провериш в euro07.bg ако искаш за някаква ориентировъчна цена.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 20:55 
Аватар

Местожителство: Троян
Колега я виж попитай за цена ама за Голф 2, имат много малка разлика и тя е в тръбичките едните са прави, а другите са по ъгъл. Миналата година сменях на един мой приятел и пак така имаше голямо лутане по магазините и в един магазин продавача погрешка ни даде един радиатор и го огледахме - той същият, после продавача каза че бил за Г2 - 25 лв. Ние го взехме /на риск/ и като разглобихме колата - абсолютно съшият без грам раазлики.
Успех :D

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Вто 03 Фев 2009 21:02 
Аватар

Местожителство: Плевен
Автомобил: Renault Laguna
Двигател: F3P720
http://www.euro07.bg/catalog/catalog.ph ... r&id=15908

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Сря 04 Фев 2009 20:22 

Местожителство: Русе
Много ви благодаря за отговорите колеги страшно много ме успокоихте с тези цени.А според вас кое е наи страшното за смяната.Това че има много разглобяване или нещо друго.Питам заштото не сам разглобявал до сега таблото.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Цена на радиатор за парно г3 Публикувано на: Сря 04 Фев 2009 22:13 
Аватар

Местожителство: Троян
Ами да ти кажа че е лесно, означава да те излъжа. Ако не си го правил това по-добре върви при някой който е сменял и ако ти кажат че трябва да се изпусне газта на климатика - не се хващай на тази версия. От личен опит знам че може. Аз имах преди Г3 с климатик и си смених радиатора сам без да изпускам газта на климатика - има възможност леко да се посучат кутийте и да се извади старият и да се сложи новият радиатор.

П.С. Ако решиш сам да го правиш - първо откачи акумулатора и успех.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа