ШИБЕДАХ ГОЛФ 2

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
mucikan
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 24 ное 2008 15:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ШИБЕДАХ ГОЛФ 2

Мнениеот mucikan » Пон 03 юни 2013 19:37


ЗДРАВЕИТЕ,ПОМОГНЕТЕ МИ СПЕШНО С ИНФОРМАЦИЯ.НЕ МОГА ДА СЕ ОРИЕНТИРАМ В ТЕМИТЕ. ГОЛФ 2,ЗАКЛЕЩИ МИ СЕ ШИБЕДАХА ПОЛУЗАТВОРЕН И НЯМА МИРДАНЕ А ВАЛИ....ДАЙТЕ МИ ЛИНК КАК СЕ РАЗГЛОБЯВА.БЛАГОДАРЯ.

Последна промяна от IvanMan на Пон 03 юни 2013 21:25, променено общо 1 път.
Причина: Нарушаване на т.4 от правилата!




Потребителски аватар
poni
Мнения: 1111
Регистриран на: Вто 26 окт 2004 18:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: ШИБЕДАХ ГОЛФ 2

Мнениеот poni » Пон 03 юни 2013 20:19


сваляш дръжката отдолу,и после всички болтове отгоре.повечето са самонарезни видии.НО,за целта,люка трябва да е отворен почти нацяло!


mucikan
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 24 ное 2008 15:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ШИБЕДАХ ГОЛФ 2

Мнениеот mucikan » Пон 03 юни 2013 20:37


poni написа:сваляш дръжката отдолу,и после всички болтове отгоре.повечето са самонарезни видии.НО,за целта,люка трябва да е отворен почти нацяло!

ПРОБЛЕМЪТ Е,ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ,ОТ ЕДНАТА СТРАНА СТЪРЧИ А ОТ ЛЯВАТА Е ПРОПАДНАЛ И Е ПОЧТИ ЗАТВОРЕН.НЯМА МЪРДАНЕ.МАШИНКАТА СЕ ВЪРТИ СВОБОДНО И В ДВЕТЕ ПОСОКИ НО КАПАКЪТ Е БЕТОН И НЕ МОГЕ ДА ПАДНЕ ОТДЯСНО НДОЛО ЗА ДА СЕ ИЗБУТА НАЗАД.МАЙ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГО ЗАЛЕЯ СЪС СИЛИКОН И КРАЙ...???


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: ШИБЕДАХ ГОЛФ 2

Мнениеот ivostefanov » Пон 03 юни 2013 20:51


До колкото разбирам е почти затворен :rolleyes
Ако е така единственият ти шанс е да свалиш тапицерията на шибедаха дори и да я напънеш за да излезе(тя е на щипки) и да развиеш болчетата на самата ламарина,но помни кое от къде сваляш,не че са много дреболийките но като ти остане всичко в краката е чудо :c020

п.с. Намали шрифта и поправи заглавието с малки букви но сложи спешно или нещо от тоя род че големите букви освен че не са по правилата за друго не ти помагат.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта