Добавки за масло

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
boi4eto
Мнения: 1518
Регистриран на: Нед 11 мар 2007 12:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Чипровци

Re: Добавка за масло

Мнениеот boi4eto » Чет 03 фев 2011 21:48


viktoris написа:Е то като се замисля по добре да купя някоя добавка която ще изкара 20000-30000 км от колкото по 20 лв всеки месец за масло ( 1 л ),а иначе ,да,най добре си е основен ремонт ... :?
Колко излиза основния ремонт горе долу...
Главата съм я ремонтирал скоро..гарнитури, клапани ,повдигачи,гумички,болтове шлаифане,ремъци...всичко...Сега трябва сегменти и биални лагери само ,маи..
За това само от долу ли се сваля картера ?

Е какво да ти кажа, колко ще ти струва основният ремонт не знам, ако мислиш да караш тази кола дерзай, а ако не, сложи добавка и я продай, но следващият купувач scare




red.devilll
Мнения: 1385
Регистриран на: Чет 23 сеп 2010 21:48
Автомобил:
Двигател:

Re: Добавка за масло

Мнениеот red.devilll » Пет 04 фев 2011 0:38


viktoris написа:Е то като се замисля по добре да купя някоя добавка която ще изкара 20000-30000 км от колкото по 20 лв всеки месец за масло ( 1 л ),а иначе ,да,най добре си е основен ремонт ... :?
Колко излиза основния ремонт горе долу...
Главата съм я ремонтирал скоро..гарнитури, клапани ,повдигачи,гумички,болтове шлаифане,ремъци...всичко...Сега трябва сегменти и биални лагери само ,маи..
За това само от долу ли се сваля картера ?

Колега гарнитура на главата и болтовете отново ще ги сменяш :deal


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Добавка за масло

Мнениеот muns61 » Пет 04 фев 2011 8:18


Ако ставаше сдобавки, заводите за бутала и сегменти да отдавна да са нарязани на скрап!
:beer


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Добавка за масло

Мнениеот stefan4o » Пет 04 фев 2011 8:38


boi4eto написа:
viktoris написа:Е то като се замисля по добре да купя някоя добавка която ще изкара 20000-30000 км от колкото по 20 лв всеки месец за масло ( 1 л ),а иначе ,да,най добре си е основен ремонт ... :?
Колко излиза основния ремонт горе долу...
Главата съм я ремонтирал скоро..гарнитури, клапани ,повдигачи,гумички,болтове шлаифане,ремъци...всичко...Сега трябва сегменти и биални лагери само ,маи..
За това само от долу ли се сваля картера ?

Е какво да ти кажа, колко ще ти струва основният ремонт не знам, ако мислиш да караш тази кола дерзай, а ако не, сложи добавка и я продай, но следващият купувач scare

Браво, голям акъл даваш. Ами ако утре на теб ти пробутат кола с добавки? Ше има да псуваш, колко прост и алчен е българинът, нали? :screwy
Подобни съвети са меко казано неуместни в авто-форум, представи си колата я купи колега от форума? :deal


boi4eto
Мнения: 1518
Регистриран на: Нед 11 мар 2007 12:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Чипровци

Re: Добавка за масло

Мнениеот boi4eto » Пет 04 фев 2011 9:00


stefan4o написа:
boi4eto написа:
viktoris написа:Е то като се замисля по добре да купя някоя добавка която ще изкара 20000-30000 км от колкото по 20 лв всеки месец за масло ( 1 л ),а иначе ,да,най добре си е основен ремонт ... :?
Колко излиза основния ремонт горе долу...
Главата съм я ремонтирал скоро..гарнитури, клапани ,повдигачи,гумички,болтове шлаифане,ремъци...всичко...Сега трябва сегменти и биални лагери само ,маи..
За това само от долу ли се сваля картера ?

Е какво да ти кажа, колко ще ти струва основният ремонт не знам, ако мислиш да караш тази кола дерзай, а ако не, сложи добавка и я продай, но следващият купувач scare

Браво, голям акъл даваш. Ами ако утре на теб ти пробутат кола с добавки? Ше има да псуваш, колко прост и алчен е българинът, нали? :screwy
Подобни съвети са меко казано неуместни в авто-форум, представи си колата я купи колега от форума? :deal

:banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
viktoris
Мнения: 500
Регистриран на: Пон 10 ное 2008 0:54
Автомобил: Passat 98 AFN Galaxy AHU 97
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Добавка за масло

Мнениеот viktoris » Пет 04 фев 2011 12:23


( Molja moderatorite da mi prostjat za latinizata,kompiutyra otide na remont,i sega sym s edin MAC,s Makintosh programa i neznam kak da instaliram kiriliza,ako njakoi znae molja da mi pomogne...na lichni naprimer,mnogo shte sym blagodaren....ili SKYPE viki_kamenov )

Po temata

Dalech sym ot misylta da pravja neshto podobno,nito pyk mislja da ja prodavam....8 godinini ja karam veche...i smjatam sam da si ja zakaram na skrapa...ili bashta mi...Stava vapros dali vredjat dobavkite na dvigatelja....tova e idejata na temata.....no shtom ako njakoi ja kupi sys slojena dobavka shte ima " scare ",ili shtom dobavkata ubiva dvigatelja,....razbiram mnenieto vi....no vse pak zashto,kakvo mu stava na dvigatelja....
Dnes gledah njakakva dobavka FENOM....mnogo ja hvaleshe prodavachkata....ne che i vjarvam de,no kakvo vi e mnenieto za neja (dobavkata ,ne prodavachkata :D )


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Добавка за масло

Мнениеот fox_vt » Пет 04 фев 2011 16:34


С такава съм по точно с две такива съм във скоростната кутия.Кутията се пооправи но тя целта на добавката е да закрепи времемно положението докато се ремонтира.Закрепвам го вече 2 ра година се пари за ремонт няма :D

пп за Феном става на въпрос де


Потребителски аватар
THE BATUGATA
Мнения: 180
Регистриран на: Вто 07 ное 2006 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Добавка за масло

Мнениеот THE BATUGATA » Пет 04 фев 2011 16:56


Слагал съм римет 2бр. на служебната кола ефект имаше, и ако се наложи пак бих сложил!
Според мен слагай смело, поне няма да навреди но с 1 флакон няма да минеш, за теб поне 2бр., но най-добре питай в магазина има някаква пропорция!

Успех!!!


Jivko7777
Мнения: 402
Регистриран на: Сря 23 юни 2010 15:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: постоянно...

Re: Добавка за масло

Мнениеот Jivko7777 » Вто 08 май 2012 17:46


viktoris написа:Е то като се замисля по добре да купя някоя добавка която ще изкара 20000-30000 км от колкото по 20 лв всеки месец за масло ( 1 л ),а иначе ,да,най добре си е основен ремонт ... :?
Колко излиза основния ремонт горе долу...
Главата съм я ремонтирал скоро..гарнитури, клапани ,повдигачи,гумички,болтове шлаифане,ремъци...всичко...Сега трябва сегменти и биални лагери само ,маи..
За това само от долу ли се сваля картера ?


Е колко сегменти около 200лв, основни и биелни лагери към 100лв, като цените могат много да варират казвам ти нещо оринтировъчно!


голф
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 09 фев 2012 14:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добавка за масло

Мнениеот голф » Вто 08 май 2012 18:29


Добавка за масло DURA LUBE POUR & GO ,купувах я скоро ти струва точно 76.50лв. От опит ти казвам не върши работа .
Преценявай сам


лени
Мнения: 27
Регистриран на: Чет 29 мар 2012 14:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Re: Добавки за масло

Мнениеот лени » Съб 11 авг 2012 20:23


Aз ползвах от Добавките на ДУРАЛЮБ и за сега не съм доволен. Цените в срвнение с ремонт не са много добри.


free_hard
Мнения: 147
Регистриран на: Вто 15 дек 2009 19:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Добавки за масло

Мнениеот free_hard » Вто 14 авг 2012 13:14


Дискусията отива, като във фитнес форум "Казвай, какво да взимам, че да ставам як". :063:
Добавките е съвсем естествено да се добавят към нещо /в случая към масло или гориво/, а към смрадливия 95 или пълната със восък и други ла*на нафта или към маслата със неясен произход? Ааааа не тук добавките се използват за възкресяване на 20 годишни мъртъвци facepalm
На една кола, когато й има нещо, то е редно да посети сервиз за отстраняване на проблема, а една добавка евентуално би свършила работа докато автомобила стигне до въпросния сервиз.
Другата прилика между тази тема и темите във фитнес форумите е да се приписват чудотворни, граничещи със митологията ефекти :mrgreen: Все пак хората са си го казали "със пръ*ня, боя не става".
Обясненията за иновации, саморемонт и подобни смешни обяснения, просто звучат абсурдно. Само, като се видят сайтовете направени, като ученици от 8-ми клас във час по информатика, ти ставя ясно що за фирма и представители са.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Добавки за масло

Мнениеот radi_nrj » Вто 14 авг 2012 13:38


Темата е почти на 3 години, още малко и я записваме в детска градина :063:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: anton123 и 79 госта