Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Persin
Мнения: 392
Регистриран на: Пон 11 яну 2010 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Russe-Pleven

Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот Persin » Съб 06 мар 2010 21:45


Здравейте, може да звучи банално ама много ми харесаха като ги видях,става вапрос за чисто нови летни гуми Vredestein с размер 175/70/13,струват 76 лева бройката,интересува ме има ли от тази марка ментета, смисал произведени не в Холандия а в друга даржава,мисля да си купя две за моята голфара,някои ако кара с такива да пише какво е впечатлението му от тази марка,благодаря




Потребителски аватар
icemenn
Мнения: 504
Регистриран на: Съб 12 яну 2008 22:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот icemenn » Съб 06 мар 2010 22:03


колега за цената са добри гуми!Но не очаквай чудеса от летните гуми на Vredestein.На 2 коли имаме такива...не помня точно модел както и ти не си писал,но са здрави 3 години вече никоя не е гръмнала или нещо от сорта.


Потребителски аватар
kusho
Мнения: 288
Регистриран на: Пон 07 яну 2008 20:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот kusho » Нед 07 мар 2010 1:00


Vredestein имат повече спечелени награди за дизайн от колкото сравнителни тестове. Собственост са на руснаците от Амтел, чиято гума амтел планет за мен е най-добрата бюджетна гума на пазара (ако още ги внасят :lol: )Преди 4 години взех едни на майтап и след зверска злоупотреба и много бордюри със старата ми е-30-ка нито са криви нито имат балони и сега ги карам задни на вентото ми. :bowdown
Та за Vredestein, добра гума чудеса (както каза колегата) не очаквай.


Потребителски аватар
dokros
Мнения: 808
Регистриран на: Вто 06 ное 2007 21:25
Автомобил: SEAT TOLEDO 2000
Двигател: 1.9 TDI ALH
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот dokros » Пон 08 мар 2010 10:58


Vredestein-HiTrac са моите ,летни с канали против аквапланинг ,вече две години ги търкалям и съм доволен.

Последна промяна от dokros на Пон 08 мар 2010 17:11, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот hooligan_sk » Пон 08 мар 2010 11:28


Аз от миналото лято съм с тези: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni ... -5634.html

Избрал съм ги след мнооого четене на тестове и потрбителски мнения в английски форуми, и съответно са перфектни. Единствен недостатък е че по някой павета(само по цар борис 3 всъщност) влизат в някакъв резонанс с настилката и направо не се седи в колата, обаче тва е единичен случай ;)


IvanZag
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 18 фев 2008 10:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот IvanZag » Пон 08 мар 2010 15:26


Много добра марка за гуми .Карам само с Vredestein и летни и зимни. Зимните са малко шумни но други оплаквания няма.


Потребителски аватар
salamaleikum
Мнения: 352
Регистриран на: Пет 21 апр 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот salamaleikum » Пон 08 мар 2010 15:59


На моите вредещейн Snow TRACK 3 пише made in russia. Колегата по горе е прав гумите са много добри но оригинала е РУСКИ но не виждам проблем и в друга държава да са правени, само да не са в КИТАЙ ;)


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот hooligan_sk » Пон 08 мар 2010 17:02


salamaleikum написа:На моите вредещейн Snow TRACK 3 пише made in russia. Колегата по горе е прав гумите са много добри но оригинала е РУСКИ но не виждам проблем и в друга държава да са правени, само да не са в КИТАЙ ;)


Ми оригинала не е руски естесвено. Фирмата може да е руска собственост сега, но иначе е холандска


Потребителски аватар
mania
Мнения: 1749
Регистриран на: Съб 27 яну 2007 11:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот mania » Пон 08 мар 2010 19:23


До колкото знам, Фредещайн са най-добрите за зимни гуми. Това само съм го чувал.


Потребителски аватар
kiki1
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот kiki1 » Пон 08 мар 2010 19:30


За зимни са перфектни.Трета година карам няма мърдане и миналата година на тестовте бяха в челните места :да:


louk
Мнения: 44
Регистриран на: Съб 08 дек 2007 19:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот louk » Пон 08 мар 2010 20:58


hooligan_sk написа:Аз от миналото лято съм с тези: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni ... -5634.html

Избрал съм ги след мнооого четене на тестове и потрбителски мнения в английски форуми, и съответно са перфектни. Единствен недостатък е че по някой павета(само по цар борис 3 всъщност) влизат в някакъв резонанс с настилката и направо не се седи в колата, обаче тва е единичен случай ;)

подкрепям напълно мнението на колегата лятото карах с sportrac 3 много стабилни при суха и мокра настилка/особено с по висока скорост/.За зимата си взех snowtrac 3 също много доволен останах от поведението на пътя на тази гума.


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот kimif2008 » Пон 08 мар 2010 21:30


louk написа:
hooligan_sk написа:Аз от миналото лято съм с тези: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni ... -5634.html

Избрал съм ги след мнооого четене на тестове и потрбителски мнения в английски форуми, и съответно са перфектни. Единствен недостатък е че по някой павета(само по цар борис 3 всъщност) влизат в някакъв резонанс с настилката и направо не се седи в колата, обаче тва е единичен случай ;)

подкрепям напълно мнението на колегата лятото карах с sportrac 3 много стабилни при суха и мокра настилка/особено с по висока скорост/.За зимата си взех snowtrac 3 също много доволен останах от поведението на пътя на тази гума.

аз па несъм доволен от snowtrac 3,предпочитам bfgoodrich минах се тая зима с тоя вреденщайн,ма нали чета тестове :banghead:


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7823
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот hooligan_sk » Пон 08 мар 2010 22:49


kimif2008 написа:
louk написа:
hooligan_sk написа:Аз от миналото лято съм с тези: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/letni ... -5634.html

Избрал съм ги след мнооого четене на тестове и потрбителски мнения в английски форуми, и съответно са перфектни. Единствен недостатък е че по някой павета(само по цар борис 3 всъщност) влизат в някакъв резонанс с настилката и направо не се седи в колата, обаче тва е единичен случай ;)

подкрепям напълно мнението на колегата лятото карах с sportrac 3 много стабилни при суха и мокра настилка/особено с по висока скорост/.За зимата си взех snowtrac 3 също много доволен останах от поведението на пътя на тази гума.

аз па несъм доволен от snowtrac 3,предпочитам bfgoodrich минах се тая зима с тоя вреденщайн,ма нали чета тестове :banghead:


Е то ясно, за зимата само гудиър ултра грип 7 ;)


Потребителски аватар
DIY4ever
Мнения: 126
Регистриран на: Съб 23 яну 2010 0:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот DIY4ever » Вто 09 мар 2010 19:18


Преди години изтърках 1 комплект всесезонки Vredeshtein на пасата, и колкото и да са негативни по принцип мненията за всесезонките бях много доволен, в сравнение с всички други всесезонки дето съм карал. Още ми седи една такава на резервната гума.

Въпреки че сега карам с летни/зимни и на двете коли, продължавам да смятам че точно тези всесезонки бяха много добри, но и с цена за брой клоняща към цената на две гуми от клас дебика и подобни. :-)

Обаче тези гуми бяха отпреди фирмата да стане руска (холандски си бяха), и бяха доста скъпи - 130лв за бройка, и то преди години когато 130 кинта бяха доста пари.
Така че бяха много добра марка, дано не са ги развалили.


Потребителски аватар
ozyrus
Мнения: 227
Регистриран на: Вто 18 авг 2009 22:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Нови летни гуми Vredestein мнение за тях

Мнениеот ozyrus » Сря 10 мар 2010 20:48


Аз съм доволен от хайтрака,като заминат пак такива,а иначе за зимна няма мърдане само вреденщайн,междо другото имам познати по центровете - гумите са холанд



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта