Airbag помощ

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
didko
Мнения: 188
Регистриран на: Пет 05 ное 2004 13:55
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Airbag помощ

Мнениеот didko » Пет 26 ное 2004 14:55


Светна ми лампата на Airbag-а. (golf 3 TDI). Когато дам контакт лампата светва, след известно време изгасва(и така трябва да остане) но след една секунда отново светва. Ако някой е имал такъв проблем моля да сподели как го е отстранил. Можете ли да ми кажете къде мога да си направя пълна диагностика на двигателя, където да ми замерят, дюзите, турбото ми дали помпи защото имам чувството че нещо не е наред, за 90 к.с. мотор е малко лоша динамиката. Проблема е че съм от прожинцията и най близките градове са ми Варна, Русе.
Благодаря




Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 26 ное 2004 15:41


имаш някакъв проблем...било с абс-а или с кабеляците към лампата. трябва да се закачи колата на кодочетец и да се види каква грешка и откъде я дава- В софия цената е около 18 лв., но това ти казва само проблема-датчик на абс-а иби нещо друго..в по-добрите сервизи имат кодочетци с необходимата програма


Потребителски аватар
Brazer
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 23 май 2007 13:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Brazer » Сря 23 май 2007 13:34


Според мен не толкова абс-а, отколкото с airbag-а.Най-добре отиди в някой сервиз да ти "закачат" колата на компютър и евентуално да ти изчистят грешката


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 23 май 2007 13:55


така де по инерция абс
аербег естествено
опааа тая тема е на две години, колегата отдавна е оправил проблема може би :lol:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта