голф vr6!!!!

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
mania
Мнения: 1749
Регистриран на: Съб 27 яну 2007 11:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот mania » Съб 16 юли 2011 10:13


Да ти кажа мойто мнение - добрите мотори на ФВ за голф за мен са от 1.8 нагоре. Моето 115 си върви супер прилично и определено бих препоръчал нещо такова. ТА тръгни по салоните и си харесай нещо запазено. Бтв чат пат ходя по салони и виждам доста прилибни 3-ки за смешни пари. Ако сега имаш 4к можеш да се снабдиш с мн добра и вървяща кола ;) Верно ВР6 си е прайма, но те толкова ги бият, че.... Все пак това е купено от човек, който има толкова кинти, че да не му пука за поддръжката и най-вече карането. Това е предимството на по-обикновените модификации - купуват се от по-малко заможни хора, и съответно СЕ ОЧАКВА да ги карат по-разумно от собственик на ВР6 по немските аутобани, дето ше й къса шортите и ше я фърли, вместо да й смени маслото.




Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот pe6kata » Съб 16 юли 2011 20:00


mania написа:.. Верно ВР6 си е прайма, но те толкова ги бият, че.... Все пак това е купено от човек, който има толкова кинти, че да не му пука за поддръжката и най-вече карането.... ше й къса шортите и ше я фърли, вместо да й смени маслото.


човек ще каже че за някакво специално порше говориш, а то голф3 :applause:

аз лично не бих се притеснявал да купя кола от човек, за когото парите не са проблем. И определено не съм съгласен с логиката ти.

Иначе се коментира евентуална покупка на вр6, ти го съветваш да си вземе 2.0 8в обяснявайки му че върви супер прилично. Май нещо жегите не ти се отразяват добре- стой повече на сянка, по възможност и на климатиче, приемай повече течности и... така :да:


Потребителски аватар
mania
Мнения: 1749
Регистриран на: Съб 27 яну 2007 11:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот mania » Нед 17 юли 2011 10:13


pe6kata написа:
mania написа:Иначе се коментира евентуална покупка на вр6, ти го съветваш да си вземе 2.0 8в обяснявайки му че върви супер прилично. Май нещо жегите не ти се отразяват добре- стой повече на сянка, по възможност и на климатиче, приемай повече течности и... така :да:


Това си беше като обида почти. Научи се да говориш с хората и тогава коментирай.


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот GTI 16V ABF » Сря 20 юли 2011 2:08


Колеги не се карайте нищо няма да промените така ;) а до колегата със покупката аз го съветвам да си превземе :D едно АБФ-че и да си брумчи и да не му мисли mhihi АБФ-а харчи си нормално за кончетата и също така си върви много доволно за кончетата относно вр6-са както е криза точно сега се нуждае най-малко от вр6 :) :beer


Потребителски аватар
rgi2003
Мнения: 74
Регистриран на: Вто 08 яну 2008 1:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: SLC USA.

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот rgi2003 » Сря 20 юли 2011 5:20


Що бе, жената сипва 2 пъти в месеца догоре, а кара всеки ден до работа и обратно общо 20 км дневно.А и ако трябва да ходим някъде наблизо пак се качваме на ВР6-са вместо да вадя Аудито с V8 от гаража.Може да се каже че е доста икономична колата.Вижда ми се все едно "Тико" имаме по харчене.Та това не е решаващият фактор според мен, щото ако се кара лекичко не харчи повече от 10/100 според мен.Ако караш яко е възможно да мине 16-17/100, ама нали затова има 6 братя под капака-да се трудят здраво когато има нужда.


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот yoan4o » Чет 21 юли 2011 10:13


Ако някой в момента търси ВР6 препоръчвам след бегъл преглед тая машина.

Доста е запазена и е с пълна сервизна история и реални киломенти, наистина. Вчера ходих да го гледам за колега от форума, но той иска по малък мотор...

Колата е с Винтово окачване Билщайн, оригинален ремус и е много запазена.
На стъкла е ,,,,3

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот pe6kata » Чет 21 юли 2011 13:12


yoan4o написа: Вчера ходих да го гледам за колега от форума, но той иска по малък мотор...


е колко по-малък от това :oops: mhihi

майтапа на страна, изглежда супер запазена. дано форума се обзаведе с още един вр6


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот radi_nrj » Пет 22 юли 2011 12:57


scare scare scare :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Отнасям го веднага ама жената няма да хареса подобен подарък за сватбата.


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот pe6kata » Пет 22 юли 2011 13:06


ми супер, кво се чудиш...
3 в 1-> хем разкарваш жената, хем отърваваш сватбата, хем си вземаш и вр6-ца. После нека разправят, че няма пълно щастие. mhihi


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: голф vr6!!!!

Мнениеот GTI 16V ABF » Пет 22 юли 2011 13:23


radi_nrj написа:scare scare scare :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
Отнасям го веднага ама жената няма да хареса подобен подарък за сватбата.

xaxa :D :D този ВР6 да ти кажа бих го претпочел вместо свадбата :bishop mhihi mhihi



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта