Golf MK4 плафони в купето

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
hitman0013
Мнения: 1865
Регистриран на: Пон 11 май 2009 11:22
Автомобил: GOLF 4
Двигател:

Re: голф 4 плафони в купето

Мнениеот hitman0013 » Пет 10 юни 2011 19:18


Малко като болница става вътре, но все пак не е зле
Предната централна крушка ти е 10w, малките предни са w5w, а задните са c5w, ако слагаш и на задния номер там са c5w




red.devilll
Мнения: 1385
Регистриран на: Чет 23 сеп 2010 21:48
Автомобил:
Двигател:

Re: голф 4 плафони в купето

Мнениеот red.devilll » Съб 11 юни 2011 21:31


Haralampi написа:
n1kSy написа:колеги как да си сваля плафоните на щипки ли са или как?
искам да сложа диодни и да е бяла светлината вътре


Препоръчвам ти да не се занимаваш... квото и светодиодно да сложиш след Х дена или седмици почва да мига и става циганска дискотека а и светлината винаги синее. След 4 смени се отказах, в момента половината работят, скоро ще върна оригиналните.

За да постигнеш това, което ти се иска и ми се искаше и на мен трябва да инвестираш по-солидна сума във висококачествени диодни грушки с конкретна и сигурна температура на цвета. Дълга и широка, а и пак може да попаднеш на боклук.

Слагах такива и на задния номер.... до 2 седмици или изгаряха или почваха да мигат... след 4-тата смяна и там си върнах старите и това е. Пък и когато не е бяла светлина а синкава изглежда просто като Илиенски тунинг :не:

Колега ,май си взимал китайчен 1 чувал за 1 лв. Аз с моите за сега нямам ядове и светят бяло ,но съм дал 35 лв за 2 крушки с по 3 диода и 3 крушки с по 12 диода


Потребителски аватар
vladislav777
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 04 ное 2012 17:40
Автомобил: VW Bora
Двигател: AKL 2000
Местоположение: София

Re: голф 4 плафони в купето

Мнениеот vladislav777 » Сря 16 апр 2014 13:17


И все пак някой Колега ще обясни ли малко по точно как се свалят задните плафони в купето .Благодаря предварително !


Потребителски аватар
sartana
Мнения: 72
Регистриран на: Пон 25 фев 2013 14:10
Автомобил: Bora TDI
Двигател:
Местоположение: Габрово

Re: голф 4 плафони в купето

Мнениеот sartana » Сря 16 апр 2014 13:41


vladislav777 написа:И все пак някой Колега ще обясни ли малко по точно как се свалят задните плафони в купето .Благодаря предварително !

Лично аз съм сменил моите със светодиодни и съм доволен.
Джокер: от едната страна тръгва да се вади по-лесно (от тая страна се намира буксата), точно от другата страна трябва да започне ваденето. :mhihi
Прикачени файлове
ploafoni-zaden.jpg


Потребителски аватар
bard96
Мнения: 15
Регистриран на: Вто 20 юли 2010 21:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bard

Re: голф 4 плафони в купето

Мнениеот bard96 » Нед 18 яну 2015 18:27


Здравейте колеги и аз замених всички крушки в купето с диодни но след като затворя вратата не винаги диодите гаснат напълно или остават да мижат или след това като отворя вратата не винаги светят а остават пак така да мижат.Някой сблъсквал ли се е с същият проблем.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 184 госта