Golf MK3 Проблем с оригинална аларма

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
angel4o9497
Мнения: 36
Регистриран на: Пон 02 авг 2010 19:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Tutrakan

Re: Проблем с оригинална аларма на Golf 3

Мнениеот angel4o9497 » Нед 22 мар 2015 23:47


освен стартера и управлението за централното друго изключва ли този имобилайзер ? Имам сериозен проблем с колата голф3 абу,75к.с както си карам и рязко изгася мотора,минават около 10 секунди и пак пали.Всичко що е букса съм проверил ,маси към купе тези на мотора също ,сменен е датчика на хол с същия на бош, разменял съм и бобини с комутатори 3 пъти и все още си го имам проблема.Понякога веднъж в седмицата ,понякога и 3 пъти за половин час ми прави този номер.Когато и се прище на нея да си гасне тогава.Изпробвал съм имобилайзера и след като задейства имам само габарити и плафон и никакви други функции .Таблото изобщо не светва.Та въпроса ми е дали изключва бензиновата помпа и от него така може да ми гасне така кога му скимне. Мисля да закача светодиод на помпата и да го изведа някъде на задните седалки за да видя дали тока за там е на място когато изгасне.Питам защото не ми се рови в колата да изкарвам имобилайзера да го презапоявам по платката и пак да го натиквам .Ако не е от да не го бутам напразно :)





Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта