проблем със запалването

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
angel_hs
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 06 дек 2006 16:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

проблем със запалването

Мнениеот angel_hs » Сря 06 дек 2006 17:00


Здравейте колеги, от 1 месец насам имам проблем със запалването на голфа Голф 2 1,3мотор. Ходих при разли4ни майстори но пак положението е същото. Значи проблема е следния при опит да запаля стартера върти, бендикса изхвърля а не завърта двигателя. Сменил съм бендикса и включвателя. Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели своя опит или да ме насочи кое да побутна Благодаря предварително




Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Мнениеот znainainai » Чет 07 дек 2006 19:52


Пич първо кажи какъв ти е мотора карбуратор или инжекцион , второ как така неще да върти опитва се и спира или изобщо не завърта. Аз карам 1.3 i NZ имах подобен проблем и си смених втулката на стартера от към скоростната кутия тя струва 2лв. Сега върти като бясна!


Потребителски аватар
tinna
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 24 ное 2006 13:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

не пали

Мнениеот tinna » Пет 08 дек 2006 9:15


Здравейте,

имам Голф 2 - 1.3 двигател, карборатор. Не палеше, смениха втулките на стартера и вече пали. Сега обаче има друг проблем - върти на стартер и не пали като е студена - странното е, че като я прехвърля на газ пали?! Иначе й бяха ниски оборотите и я калах на майстор да й ги вдигне, но сега пък изключвам от скорост и тя набира /все едно й давам газ/. С една дума стана по-зле.....ако някой се е сблъсквал с това може да даде идейка. Като чета тук проблемите с GOLF 2 установявам, че имат еднаки проблеми и съответно еднакви решения :?



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 34 госта