Bora въпроси относно ел.стъкла и багажник

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
aliyatin.com
Мнения: 538
Регистриран на: Сря 06 апр 2011 8:54
Автомобил: HONDA CR-V
Двигател: 2008
Местоположение: popovo

Re: Bora въпроси относно ел.стъкла и багажник

Мнениеот aliyatin.com » Сря 13 мар 2013 17:41


Тъй като скоро отварях кората на багажника поради друга причина направих някои снимки. Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеПо тези кабелчета на които виси планката идва ток до моторчето.Ако не идва ток до там значи имаш прекъснати кабели в маншона.Изображение ИзображениеПри мен беше се счупила тази пластмаса-залепих я с течен метал но след второто отваряне пак се счупи.Затова останах с първия вариант с желязна планка закрепена с болтче. Изображение ИзображениеДобавих и тези две снимки тъй като има доста питания за този маншон.Преди и след презапояване.

Последна промяна от aliyatin.com на Сря 21 яну 2015 9:45, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
limpstarfish
Мнения: 12
Регистриран на: Съб 23 фев 2013 22:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Bora въпроси относно ел.стъкла и багажник

Мнениеот limpstarfish » Пон 01 апр 2013 13:22


Колега, благодаря за снимките, скоро ще си поиграя и аз, да видя какво се случва. Но като цяло това не ми е болката в момента.

Бях писал още в началото за проблем с дясната врата. Все по-често ми се случва да не може да се отвори. Понякога като дръпна дръжката един път леко се отваря, после след второ дръпване се отваря нормално. А в други случай въобще не може да се отвори, трябва леко да се удари с длан под дръжката. Моля ви дайте съвет, как се сваля кората, зщото ми казаха, че не е лесно, ако има някъде снимки и обясненияда дадете ще съм много благодарен.. Също така, като я отворя какъв проблем да търся, как мислите?


Потребителски аватар
shadou2
Мнения: 174
Регистриран на: Пон 07 фев 2011 22:22
Автомобил: VW Bora
Двигател: 1.6 SR
Местоположение: Добрич

Re: Bora въпроси относно ел.стъкла и багажник

Мнениеот shadou2 » Чет 28 авг 2014 15:00


Здравейте, колега аз от скоро съм собственичка на Бора 2001 г. комфорт лайн, автомат 1.6., чета и се чудя щом имаш централно, значи трябва да имаш и на ключа, аз съм с два ключа и двата са с бутони и от там я заключвам и отключвам( моята е германка).Та се мисля дали няма начин да се вземе нов ключ и да се обучи за да имаш такъв с бутони, които да ти решат проблема. Лошото е,че в твоя случай за да го обучиш ще ти трябва компютър, там вече нека се изкажат по вещите. Аз само предлагам.

Ако не съм права, че може да има такава възможност,нека ме извинете, но то в България най - разпространеното и безплатно нещо е даването на акъл ;).



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Serto0 и 66 госта