Golf MK4 1.9TDI 90к.с. - плафоните примигват

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
kikoboxbg
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 16 окт 2013 14:11
Автомобил:
Двигател:

Golf MK4 1.9TDI 90к.с. - плафоните примигват

Мнениеот kikoboxbg » Нед 20 окт 2013 10:00


Здравейте!Имам проблем с светлината в колата.При отваряне на врата, плафоните примигват и нещо цъка в таблото, мисля че е реле.
Бях сложил сини диодни крушки навсякъде по колата, та като стане вечер цялата да ми свети синьо от вътре.Така изкарах около седмица, две и проблема се появи.Отидох при жичкаджия и той ми каза първоначално, че проблема е в крушките и че трябва да ги махна и да сложа обикновените си.Направих го, но проблема още си го имаше.Отидох 2-ри път при него и след няколко часа ми каза, че е от ел. машинката на шофьорската врата.Машинката си работи, няма проблеми с нея, но той твърди, че е от там.
Някакви съвети да ми дадете?Сериозен ли е проблема?И ако може да ми обясните каквото знаете във връзка с проблема. :)




Потребителски аватар
Rosko_4x4
Мнения: 21
Регистриран на: Пет 26 юни 2009 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: голф4 1.9 тди 90к.с. - плафоните примигват

Мнениеот Rosko_4x4 » Пон 28 окт 2013 17:15


при мен е същото горе доло но се получава само като единия от двата задни плафона е в различна позиция сложи ги и двата на средно положение и виж дали няма да се оправи


kikoboxbg
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 16 окт 2013 14:11
Автомобил:
Двигател:

Re: голф4 1.9 тди 90к.с. - плафоните примигват

Мнениеот kikoboxbg » Вто 12 ное 2013 0:06


Знам как стоят задните плафони (на средно ниво), но ми присветкаха.Сега всичко се оправи O.O !!! Няма цъкането,няма присветкането или друг страничен проблем. :)


Teodor Borisov
Мнения: 11
Регистриран на: Вто 28 май 2013 17:34
Автомобил:
Двигател:

Re: голф4 1.9 тди 90к.с. - плафоните примигват

Мнениеот Teodor Borisov » Съб 02 авг 2014 10:09


как се оправи ??



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tomata и 187 госта