Голф 3 въпрос за шибидах

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
orlin4ooo
Мнения: 388
Регистриран на: Вто 16 ное 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Голф 3 въпрос за шибидах

Мнениеот orlin4ooo » Вто 22 апр 2014 14:22


Здравейте колеги, изчетох всичко относно ремонта на шибидаха на Г3 и съм на финалната права да го пусна в експлоатация. Смених цялата шина - благодарение на колега от форума, но сега имам чувството че моторчето ме бъзика. Отваря шибидаха но не иска да го затвори, след хиляда разпоявания и запоявания, както и смяна на греста вътре при зъбните колела и почистване на мотора от боклуци и грес реших да го закача само към тока да видя как върти. Работи перфектно точно около 10 секудни и след това спира да върти - нито напред нито назад. Все едно нещо го затормозява. Въпросната термо защита не знам как точно сработва, толкова ли бързо се нагрява :screwy Приемам всякакви идеи къде какво що, както и едно друго питане - възможно ли е на този шибидах да се елиминира моторчето и да се сложи ръчка само - не видях Г3 с ръчен никъде по теми и форуми. Има ли съвместимост с други модели или марки. Предварително благодаря. :beer




Потребителски аватар
swifter
Мнения: 611
Регистриран на: Нед 28 яну 2007 15:00
Автомобил: 1999 Skoda Octavia AGN
Двигател: 2003 VW Passat TDI AVF
Местоположение: Велинград

Re: Голф 3 въпрос за шибидах

Мнениеот swifter » Вто 22 апр 2014 15:56




geshce
Мнения: 8
Регистриран на: Нед 22 юни 2008 10:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 3 въпрос за шибидах

Мнениеот geshce » Пет 09 май 2014 15:48


Имах същия проблем...но се оказа,че се чупи на лявото жило алуминиевия палец,който вдига и затваря шибидаха отляво...и блокира целия....Смених ги и вече имам отварящ се шибидах...а стоя 3 години така,че ми бяха обявили някаква бясна сума за нови жила комплект.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 54 госта