Golf MK4 1.6 няколко въпроса

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
vandu
Мнения: 697
Регистриран на: Пон 30 юни 2014 10:26
Автомобил:
Двигател:

Golf MK4 1.6 няколко въпроса

Мнениеот vandu » Пон 30 юни 2014 12:45


Имам няколко проблема с голф 4 1.6, 106КС, 5 скорости.
1. Много често ми се случва скоростния лост на свободна да се мести много трудно, не могада установя някаква зависимост кога го прави. Малслото е смеявано преди 2 месеца. Когато е на свободна където го сложа там си стои.
Единственото впечатление което ми е направило е когато запаля колата ако е хлабав така си е през целия път, ако е тегав пак си остава през цялото време така.

2.Когато автомобила е изстинал и при запалване за 15-20с. оборотомера започва да играе от 800-1200 об/мин.
другото което ме притеснява е че оборотите не винаги са еднакви при работа на място. При загрял автомобил (само с пуснати фарове, без парно, климатици и др.) оборотите понякога са точно над делението на 600, понякога малко под 800.

3.Купих от метро акумулатор за друг автомобил и трябваше да закарам въпросния автомобил да го замерят. Тъй като се намира на майната си реших да отида с голфа и него да го замерят. Меренето го направихме със стария акумулатор, но човека ми каза че при пуснати фарове и парно не зарежда хубаво и ще си прецакам акумулатора, следователно не ми завери и гаранцията. Аз го имам голфа от януари месец и до сега не съм имал проблеми с акумулатора.
Ето бележката от теста на тоците (напрежението е 12,43 V, a trqbwalo da e nad 13V)Изображение




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 196 госта