Golf MK5 Въпроси относно волан и брони от GTI

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
kamus11
Мнения: 851
Регистриран на: Съб 05 май 2007 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Golf MK5 Въпроси относно волан и брони от GTI

Мнениеот kamus11 » Пон 28 юли 2014 12:40


Здравейте отново. Имам няколко въпроса, които ме мъчат относно Голф 5 1.6.
На първо място е въпроса дали мога да сменя волана с този от ГТИ, Р32 или такъв от Голф7. Не ме интересува факта дали айрбека или функциите ще работят. Въпроса е дали шлиците стават.
„Другият ми въпрос е: къде мога да намеря КИТ - предна броня с визия на ГТИ. Някои, ако има нещо предвид съм отворен на предложения.




plamen944
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 21 юли 2014 20:49
Автомобил:
Двигател:

Re: Golf MK5 Въпроси относно волан и брони от GTI

Мнениеот plamen944 » Сря 30 юли 2014 8:39


Аз също съм с Golf mk5 и си търся волан от голф 6 гти или р32. Всичко е съвместимо няма проблеми (дори airbag-а ще работи. Буксите са еднакви и ако имаш милтифункционален волан вмомента това означава че и новият волан ще ми работят повечето копчета( голф 6 има 2-3 копчета повече от 5тицата). Моят проблем е че чисто нов волан от голф 6 гти е 1024 лв. А съм звънял в над 15 авто морги и ако имат такъв вилан то вече е или продаден или запазен. Имаше един пич в този фору, на неговият голф 4 беше сложил волан от голф 6 гти, така че става, зора е докато го намериш по-евтино.


Потребителски аватар
kamus11
Мнения: 851
Регистриран на: Съб 05 май 2007 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Golf MK5 Въпроси относно волан и брони от GTI

Мнениеот kamus11 » Чет 31 юли 2014 18:41


Мерси колега - Виж този - http://xn--80acgstqi6a9f.com/damski-nalivni-opakovka-50ml-p-3382.html Човека каза, че ще се опита да намери и айрбаг, но за 7-цата вече случаят е друг и не знам въобще дали са съвместими шлиците. Не посмях да го взема. За сега съм се спрял на волан от 4-ка



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта