Golf MK3 2.0 16V ABF проблем с ABS и прекъсване след 3000об

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
elegance
Мнения: 34
Регистриран на: Сря 24 мар 2010 0:08
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ABF
Местоположение: sofia

Golf MK3 2.0 16V ABF проблем с ABS и прекъсване след 3000об

Мнениеот elegance » Сря 06 авг 2014 9:04


Здравейте колеги , карам голфчето от 1 месец и малко ядове има .Колата е с газов инжекцион -

1.Както карам нормално , на моменти се налага някъде по бързо да мина и как стигне 3000 оборота(На бензин и на газ ,точно всеки път) колата почва да присецва/прекъсва с мъки ги да стигне 4.5000 мине ли 4.500 почва да си върви нормално .Цяла магистрала минах така направо бях полудял , имаше моменти гася колата в движение после паля и така няколко пъти и се оправяше за момент .Като тръгвам от место с повече газ няма проблем изрезва си се нормално .Кабели /свещи нови .Направи ми впечатление че колата няма прекъсвач , да не би някакъв чип и такива глупости да са слагани .

2.Другия проблем е с ABS ,паля сутрин колата лампата за abs изобщо не светва нито на контакт/нито при запалено положение .Както запаля моментално светва лампата за ръчната , но понякога не светва .ABS системата като карам и от висока скорост намалявам няма проблем бие педала , но понякога стигна с 20км натисна педела и почва да се бъгва се едно и почва да бута педала натискам по силно и спирам .

3. След дъжда в София тази сутрин , плафона ми беше пълен с вода -Няма шибидах.От къде идва тази вода , имам 1-2 ръждички в края на тавана , те са малки пуканки .

Много ще съм благодарен ако някои има представа от кое да почна за двата проблема .
Благодаря :bowdown




Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 199 госта