Golf MK4 1.4 с газ, тампони - причина за придърпване ?

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
djandi
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 23 апр 2014 14:18
Автомобил:
Двигател:

Golf MK4 1.4 с газ, тампони - причина за придърпване ?

Мнениеот djandi » Пон 22 сеп 2014 12:49


Здравейте,съфорумници . Имам следния проблем . Карам Голф 4 1.4 убедително най-слабия мотор във всяко едно отношение .. но както и да е . Сложих си газово преди година и половина - газов инжекцион и колата започна яко да ми придърпва няколко месеца след монтажа. Карах я така известно време ,смених свещи и временно колата беше наред и пак се появи проблема .Придърпва ,тресе се колата направо ще ми разбие дробовете .Падат обороти (сега по малко) .Отидох при моите газаджии и им казах за проблема те правиха каквото правиха и се оказа от бобината ,която е с комутатор . Дадох 160 лв те уж настроили и газовото и качвам се няма проблеми и вечерта пак същото .Единствената разлика ,че оборотите не падат или по скоро много рядко . Обадих им се днес и човека ми вика казах ти ,че предния десен или ляв тампон не помня какво каза е за смяна .Също по тая тема с тампона имам един дразнещ скърцащ звук пак от тампони ли не знам какво е. Така ми казаха . И условието на газаджиите е да си сменя тампона и чак тогава да ходя при тях . И сега не знам какво да правя . Някакви съвети .. идеи ?!?

Последна промяна от ivostefanov на Съб 27 сеп 2014 19:17, променено общо 1 път.
Причина: Коригирих заглавието според правилата.




Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф 4 1.4 с газ, тампони - причина за придърпване ?

Мнениеот javor_bg » Чет 25 сеп 2014 14:10


Колега, на бензин придърпване има ли ? Кабелите проверявани ли са ? Какви са свещите на колата. Мисля, че няма да е лошо да смениш и майсторите.


klenovik
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 23 сеп 2014 16:36
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 4 1.4 с газ, тампони - причина за придърпване ?

Мнениеот klenovik » Чет 25 сеп 2014 18:53


аз имам същия проблем придърпва , но аз съм за смяна на бубината но станалото тресене е от тампон незнам ляв или десен, аз те саветвам да смениш раэбития тампон както ще направя и аэ :th_up



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Дечев89 и 76 госта